Кличко пообіцяв збудувати лікарню на Троєщині

Кличко пообіцяв збудувати лікарню на Троєщині

Фото: facebook/Віталій Кличко

Будівництво розпочнуть цього року.

2018-го у мікрорайоні Троєщина в Деснянському районі Києва розпочнуть будівництво лікарні.

Про це в ефірі каналу "Київ" сказав мер столиці Віталій Кличко.

"Майже 400 тисяч людей мешкають у Деснянському районі – це рівнозначно населенню великого міста, – і там немає лікарні. Лікарня потрібна, ми цього року приступаємо до її будівництва. Медзаклад – це не тільки приміщення, важливим є його наповнення – сучасне обладнання, яке дозволяє поставити точний діагноз, і як результат – визначити ефективне лікування, медперсонал, кваліфіковані фахівці", - сказав Кличко.

Мер розповів, що лікарні міста будуть капітально ремонтувати. Скажімо, ремонти вже зроблені в клінічній лікарні №12 та дитячій лікарні №7. Цьогоріч планують утеплити фасади та замінити вікна в дитячій лікарні №4 Солом’янського району, дитячій клінічній лікарні №9 Подільського району, Київському міському пологового будинку №6, Київському міському психоневрологічному диспансері №3, Київському міському консультативно-діагностичному центрі. Також планують провести капремонт приміщень відділень паліативної допомоги в лікарнях №№2, 6, 10, 8, міському клінічному госпіталі ветеранів війни.

Окрім того, завершать капітальний ремонт кардіохірургічного операційного блоку відділення рентген-ендоваскулярної хірургії з палатами реанімації та післяопераційного перебування в Олександрівський клінічні лікарні м. Києва.

Повʼязані теми:

Наступна публікація