Кличко пообіцяв Олександрівській лікарні додатковий корпус на 100 ліжок для заражених коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
1682
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кличко пообіцяв Олександрівській лікарні додатковий корпус на 100 ліжок для заражених коронавірусом

Фото: УНІАН

Раніше там повідомляли, що місця в лікарні закінчуються.

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що для інфекційного відділення Олександрівської лікарні буде виділено ще один корпус на близько 100 місць.

Про це він заявив на брифінгу 24 квітня.

"Олександрівська лікарня першою почала приймати хворих на коронавірус. І сьогодні інфекційне відділення там майже заповнене. Бо, на жаль, кількість хворих зростає. Але в Олександрівській підготували ще один корпус, де зможуть розміщувати хворих на коронавірус", - повідомив Кличко.

За його словами, у новому корпусі розмістять до 100 ліжок для заражених коронавірусом.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

В Україні не вистачає донорської крові – через коронавірус люди почали боятися ходити у лікарні  

В Україні не вистачає донорської крові – через коронавірус люди почали боятися ходити у лікарні  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1682
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація