Кличко пообіцяв невдовзі розпочати проєктування та реконструкцію моста Патона

Кличко пообіцяв невдовзі розпочати проєктування та реконструкцію моста Патона

Фото: УНІАН

Передбачено заміну залізобетонної монолітної плити на сучасну — зі сталі.

Після завершення проєктувальних робіт, уже найближчим часом у столиці зможуть розпочати роботи з реконструкції моста Патона. Місто, нарешті, отримало для цього всі необхідні погодження від державних органів.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-пресконференції, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

"Міст Патона ввели в експлуатацію у 1953 році. І за цей час ремонт здійснювали один раз. У 2004 році на мосту демонтували трамвайні колії й оновили дорожнє покриття. Відтоді поточні ремонтні роботи відбувалися тільки на окремих ділянках мосту. Міст перебуває в аварійному стані. Уже найближчим часом ми зможемо здійснити проєктування і розпочати роботи з його реконструкції. Місто нарешті отримало для цього всі необхідні погодження від державних органів, — сказав Кличко. — Хочу зазначити, що повністю перекривати рух ми не будемо. Бо міст Патона – це одна з важливих транспортних артерій, що з’єднує правий берег із лівим. Коштуватиме повна реконструкція, за попередніми підрахунками фахівців, близько 7 мільярдів гривень", — повідомив мер. 

Він також зазначив, що передбачено заміну залізобетонної монолітної плити на сучасну — зі сталі, що значно полегшить конструкцію мосту. 

"Планом реконструкції передбачена і додаткова смуга руху. Тобто, загалом їх буде вісім. Точно буде прибрано реверсну смугу, через яку на мосту трапляється чимало ДТП. Влаштують також сучасне бар’єрне огородження між напрямками руху. Облаштують велодоріжки. Завдяки здійсненню масштабних робіт міст у найближчі роки отримає нове життя", — зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, на столичному мосту Патона 24 червня стався прорив трубопроводу. Вода великим потоком полилася в Дніпро.

Повʼязані теми:

Наступна публікація