Кличко показав будівництво мосту на Троєщину і пообіцяв інший його вигляд уже влітку

Кличко показав будівництво мосту на Троєщину і пообіцяв інший його вигляд уже влітку

Фото: УНІАН

Нині на мосту демонтують іржаві конструкції та встановлюють балки автопроїзду.

Мер Києва Віталій Кличко розповів про перебіг будівництва Подільсько-Воскресенського моста на Троєщину та показав, як він нині виглядає.

Відповідне відео він виклав на своїй сторінці у Twitter.

"Є багато викликів, які нам дісталися у спадок. Одні з них - "втомлені" мости. Ремонтуємо зараз Південний міст, міст Патона, міст Метро, відбудовуємо Шулявський міст, але є один із мостів, відкриття якого багато років чекають мешканці Троєщини. Рік тому ми почали вкладати гроші в Подільсько-Воскресенський міст. Зараз вже демонтуємо іржаві конструкції, і влітку цей міст виглядатиме зовсім по-іншому. Наше завдання - зробити все, щоб до кінця наступного року вже відбулося автосполучення між Правим і Лівим берегом, а потім вже і метро", - сказав він.

За словами Кличка, нині на Подільсько-Воскресенському мостовому переході тривають активні роботи.

"Сьогодні на мосту демонтують крайні опори, встановлюють балки автопроїзду, бурять сваї в районі озера Русанівське, а також встановлюють бар‘єрне огородження і облаштовують тротуари", - додав мер.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко підписав розпорядження із новими термінами будівництва Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену. Він обіцяє збудувати метро на Троєщину до 2025 року.

Повʼязані теми:

Наступна публікація