Кличко планує "витіснити" з Києва маршрутки комфортним громадським транспортом

Кличко планує "витіснити" з Києва маршрутки комфортним громадським транспортом

Фото: УНІАН

Мер столиці заявив, що маршрутки вже морально застаріли

Поки Київ не може відмовитися від маршруток через їхню навантаженість, але київська влада намагається поступово "витиснути" їх з міста і запровадити громадський транспорт.

Про це мер міста Києва Віталій Кличко заявив в нічному чаті Радіо Свобода.

"На сьогодні ми не можемо відмовитися взагалі від маршруток, тому що вони перевозять достатньо велику кількість пасажирів. Ми робимо все для того, щоб «витиснути» маршрутки", заявив мер.

Він додав, що вже зараз закупають новий транспорт, який стане більш зручним і поступово замінить маршрутки. "Закуповуємо зараз 200 нових автобусів. Вони вже проплачені. І найближчим часом я буду готовий їх презентувати. Нами закуплені за останній час близько 70 нових, сучасних трамваїв, понад 100 тролейбусів. Тобто новим, сучасним транспортом з кондиціюванням, з низькою підлогою і з ціною меншою, ніж у маршрутках, ми зробимо все для того, щоб ці маршрутки витіснити з міста Києва", - зазначив мер.

Кличко уточнив, що просто заборонити – це легкий шлях, адже маршрутки також виконують свою функцію. "Наша стратегія – це громадський транспорт, сучасний, комфортний транспорт, який зможе витіснити та замінити ті маршрутки, які на сьогодні вже морально застаріли", - підкреслив він.

Повʼязані теми:

Наступна публікація