Кличко озвучив терміни відкриття нових станцій метро на зеленій гілці

Кличко озвучив терміни відкриття нових станцій метро на зеленій гілці

Кличко озвучив терміни відкриття нових станцій метро на зеленій гілці

Фото: Вечірній Київ

Міський голова також розповів про інші інфраструктурні проекти на 2018 рік.

Перші дві станції метрополітену лінії на Виноградар "Проспект Правди" і "Мостицька" планується збудувати і ввести в експлуатацію протягом трьох років.

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко у Facebook.

"Столична влада планує протягом трьох років побудувати та ввести в експлуатацію дві нових станції метрополітену – "Проспект Правди" і "Мостицька", - йдеться у повідомленні.

Він додав, що продовжиться будівництво Подільсько-воскресенського мосту, який має величезне значення для проведення лінії метрополітену на Троєщину. Серед нових проектів - будівництво мосту між Володимирською гіркою та Аркою дружби народів.

Розповів міський голова і про інші плани.

"Зокрема навесні розпочнеться реконструкція Шулявського шляхопроводу, який має стати сучасною та зручною транспортною розв’язкою. Будемо далі оновлювати і рухомий склад громадського транспорту, продовжимо втілювати важливі для міста інфраструктурні проекти", - йдеться у повідомленні Кличка.

Йдеться і про ремонти та переобладнання лікарень, будівництво нових шкіл, низки дошкільних дитячих закладів тощо. Ці плани мають стати реальністю завдяки збільшенню міського бюджету на 2018 рік.

Нагадаємо, у січні КП "Київський метрополітен" оголосило тендер на будівництво лінії метро від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація