Кличко назвав умову для зупинки руху громадського транспорту в Києві

Кличко назвав умову для зупинки руху громадського транспорту в Києві

Фото: УНІАН

Мер Києва зазначив, що рух транспорту можуть припинити, "винятково турбуючись про здоров’я та життя людей".

Київська влада буде змушена зупинити рух громадського транспорту, зокрема метро, якщо лікарні будуть неспроможні надати допомогу пацієнтам, хворим на новий коронавірус COVID-19.

Про це в ефірі Свобода Live зазначив міський голова Києва Віталій Кличко.

"Я не хочу про це говорити. Якщо станеться вибух (захворюваності - ред.), то ми будемо змушені переходити до таких речей, винятково турбуючись про здоров’я та життя людей", – сказав Кличко.

Водночас він чітко не відповів, чи зупиниться транспорт у Києві, якщо місто потрапить до червоної карантинної зони, яку визначає уряд.

"Я проти того, щоб зачісувати усіх під одну гребінку для того, щоб одні правила для всіх робити. Винятково мери міст на місцях відчувають і несуть відповідальність перед громадою для того, щоб спалаху не було... Що означає вибух? Вибух означає, що кількість ліжок, кількість лікарів буде меншою за кількість пацієнтів", – зазначив мер Києва.

Як відомо, метро у Києві не працювало перші місяці карантину. В травні мер столиці попросив Кабінет міністрів дозволити роботу метрополітену від 25 травня. У відповідь у МОЗ повідомили, що не бачать проблеми у відкритті метро за умов дотримання вимог епідеміологів. І 25 травня метрополітен відновив роботу. 

Нагадаємо, кількість хворих на COVID-19 у Києві станом на ранок 28 серпня значно збільшилась. Виявили 251 інфікованого. За весь період пандемії у столиці найбільша кількість летальних випадків. Померли дев'ятеро людей. Всього коронавірус забрав життя 187 киян. 

За добу зафіксували найбільшу кількість нових хворих на коронавірус за увесь період пандемії

За добу зафіксували найбільшу кількість нових хворих на коронавірус за увесь період пандемії

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація