Кличко назвав три плюси для Києва від фіналу Ліги чемпіонів та анонсував боксерський конгрес

Кличко назвав три плюси для Києва від фіналу Ліги чемпіонів та анонсував боксерський конгрес

Кличко назвав три плюси для Києва від фіналу Ліги чемпіонів та анонсував боксерський конгрес

Фото: facebook/Віталій Кличко

У день фіналу гості міста залишили в готелях і ресторанах близько 50 мільйонів гривень.

Найголовніші три плюси для Києва, який 26 травня приймав фінал Ліги чемпіонів, - туристична привабливість, додаткові гроші в місто та промо-реклама для столиці України.

Про це в прямому ефірі програми "Сніданок з "1+1" сказав мер Києва Віталій Кличко.

"Ми все, що могли, зробили. Всі ті, хто до нас приїхали, були вражені та задоволені, всі кияни задоволені. Більш того, президент УЄФА Александр Чеферін дав високу оцінку нашому місту в проведенні фіналу Ліги чемпіонів", - зазначив Кличко.

Лише в день проведення фіналу гості міста залишили у кафе, ресторанах та готелях близько 50 млн грн.

"Наші фахівці рахували – тільки в день Ліги чемпіонів усі ті, хто до нас приїхав, залишили в Києві близько 50 мільйонів гривень у готелях та ресторанах. Свято відбувалося кілька днів, тож грошей у столиці залишили набагато більше. Але ми не можемо прорахувати ті гроші – великий поштовх нам дав фінал Ліги чемпіонів, у всьому світі півмільярда людей дивилися його. І як сказав президент УЄФА Александр Чеферін, як мінімум половина людей, які відвідали Київ, приїдуть до нас знову. Але моє завдання – щоб кожна людина, яка приїжджає до Києва, від'їжджала звідси з бажанням знову сюди повернутися. Ми грошима не можемо прорахувати той поштовх, який нам дав фінал Ліги чемпіонів. Місія мера – робити якомога більше подій – культурних, спортивних, такі як "Євробачення", як фінал Ліги чемпіонів. У вересні в Києві відбудеться конгрес WBC (Світової боксерської ради) – і світові зірки з боксу приїдуть до Києва – Тайсон, Холіфілд", - сказав Кличко.

Віталій Кличко прокоментував поведінку футбольних вболівальників та проблеми з транспортом

Віталій Кличко прокоментував поведінку футбольних вболівальників та проблеми з транспортом

Мер задоволений, як під час фіналу ЛЧ спрацювали комунальники. Скажімо, в парку імені Шевченка в центрі столиці було фан-містечко "Ліверпуля". Звечора там лежали кучугури сміття, які вже на ранок прибрали.

"Я можу сказати, як людина, яка провела багато часу за кордоном, що нічого надзвичайного не відбувалося. Така ж ситуація і в Амстердамі, і в Гамбурзі, і в Берліні. Велике скупчення людей – на жаль, виникають такі ситуації, коли багато сміття. Але це вже завдання комунальних служб, щоб усе це швидко прибрати. Ми впоралися – і немає питань", - зазначив Кличко.

Він подякував правоохоронцям – надзвичайних подій під час фіналу ЛЧ не сталося.

Інфраструктура Києва була підготовлена до зустрічі футбольних фанатів, проте бракувало місць у готелях.

"Велика кількість іноземців, яка приїжджала до Києва, скаржилися на те, що ціни підвищилися. Ну, це звичайна практика в усьому світі, де відбуваються чемпіонати світу. Але не вистачало ліжок для всіх, хто бажав залишитися. У нашому місті близько 25 тисяч ліжок (у готелях). Цього недостатньо для тієї кількості туристів, які приїхали до нас", - констатував міський голова.

Нагадаємо,завдяки Лізі чемпіонів аеропорт "Бориспіль" побив власний рекорд із пасажиропотоку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація