Кличко назвав терміни відкриття Подільсько-Воскресенського мосту на Троєщину

Кличко назвав терміни відкриття Подільсько-Воскресенського мосту на Троєщину

Фото: УНІАН

Влітку планують прибрати ржаві опори.

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що автомобільне сполучення на Подільсько-Воскресенському мосту буде відкрито через півтора-два роки.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Прямий", передає прес-служба КМДА.

"Нині на Подільсько-Воскресенському мосту ведуться роботи з монтажу в’язів. Зараз ви поки можете бачити іржаву конструкцію – це підпірки. Уже влітку ми їх приберемо і стане видно, який це красивий міст. Він буде дворівневий. Верхній рівень – для автотранспорту, знизу пройде гілка метрополітену", - розповів Кличко.

За його словами, за всі роки будівництва на цей міст було витрачено близько п’яти мільярдів гривень. Для завершення потрібно ще майже сім мільярдів.

"За умов належного фінансування потрібно приблизно 1,5-2 роки, щоб запустити спочатку автосполучення через міст. А потім можна говорити про будівництво метро. Я знаю, що мешканці Троєщини дуже чекають на втілення цього проекту. Ми повинні його реалізувати", - підкреслив Кличко.

Нагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження із новими термінами будівництва Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену. Він обіцяє збудувати метро на Троєщину до 2025 року.

Повʼязані теми:

Наступна публікація