Кличко надумав встановити в Києві головний прапор країни за 47,5 млн гривень

Кличко надумав встановити в Києві головний прапор країни за 47,5 млн гривень

Фото: Getty Images

Місцем обрано музей історії Другої світової війни.

У Києві має з’явитися флагшток заввишки 75 метрів із прапором України. Встановлення конструкції обійдеться місту в 47,5 млн гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про намір спорудити прапорну щоглу з найбільшим стягом України розміром 12,5 на 19 метрів заявив мер міста Віталій Кличко. З його слів, флагшток буде виконаний зі сталі та поступатиметься висотою лише дзвіниці Успенського собору Києво-Печерської лаври (96,5 метрів) та монументу "Батьківщина-мати" (102 метри). Щогла важитиме 85 тонн і розташовуватиметься на території музею історії України в Другій світовій війні.

У Києві хочуть встановити флагшток з прапором України за 47 мільйонів гривень

У Києві хочуть встановити флагшток з прапором України за 47 мільйонів гривень

Кличко сподівається, що всі роботи завершать до Дня державного прапору наступного року, котрий святкується 23 серпня. Рішення мер пояснив патріотичними мотивами та натякнув, що воно не підлягає обговоренню. "Не треба спекулювати – потрібен нам головний прапор нашої держави, чи ні. Ми повинні встановити у Києві головний державний прапор України", - заявив градоначальник.

Цьогоріч український прапор піднявся над окупованим Донбасом. У прифронтовій Авдіївці в небо запустили величезний синьо-жовтий стяг та за допомогою гелевих кульок направили його в бік Горлівки. На дійство надування кульок і розгортання прапору зійшлися місцеві жителі та військові, однак головними дійовими особами були переселенці з ОРДЛО. Кульки передали діти з Краматорська, а сам прапор пошила жінка з Донецька за гроші, котрі також зібрали на патріотичну акцію в окупованому обласному центрі – отже, прапор був повністю зроблений зусиллями патріотів, які живуть на тимчасово непідконтрольній Україні території. Організатори заходу кажуть, що насправді патріотів на Донбасі чимало. "Багато, просто там це казати небезпечно", - зізнаються вони.

Повʼязані теми:

Наступна публікація