Кличко: Київрада виділяє пів мільярда гривень на закупівлю дронів для армії

Дата публікації
Перегляди
193
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Кличко: Київрада виділяє пів мільярда гривень на закупівлю дронів для армії

Київська міська рада на сьогоднішньому засіданні проголосує за передавання військовим 500 мільйонів гривень на закупівлю дронів.

Про це повідомив на початку засідання Київради мер столиці Віталій Кличко.

«Сьогодні ми маємо ухвалити рішення та внести зміни до програми «Захисник Києва», щоб виділити через неї наразі 500 мільйонів гривень на закупівлю дронів. Їх ми передамо військовим підрозділам», – повідомив Віталій Кличко.

Мер нагадав, що за різними програмами та джерелами столичного бюджету торік на допомогу Силам безпеки та оборони було спрямовано майже 7 мільярдів гривень.

«Тобто 10 відсотків кошторису – найбільше серед усіх міст України, а не 1 відсоток, як дехто бреше й маніпулює! З цих 7 мільярдів майже 1 мільярд пішов на закупівлю військовими дронів різних типів. А також місто виділило кошти та закупило, за зверненням військових, засоби радіоелектронної боротьби, які сьогодні ефективно захищають Київ», – зазначив Кличко.

Він також наголосив, що столиця виплачувала матеріальну допомогу киянам-захисникам та їхнім сім’ям. Виділяла кошти на придбання квартир для захисників та їхніх родин. І цього року продовжить це робити, незважаючи на те, що у Києва забрали «військовий» ПДФО.

«В таких умовах, ухвалюючи бюджет столиці на цей рік, на допомогу Збройним силам ми попередньо передбачили 1,2 мільярда гривень. Але ми продовжимо, як і минулого року, шукати можливості, щоб додавати більше коштів. Спрямовувати їх і з інших статей, щоб максимально допомагати нашим захисникам. Тому по факту коштів на допомогу військовим виділимо в рази більше», – підкреслив Кличко.

Раніше повідомлялося, що за кошти, які виділило місто 2023 року, 112-та бригада ТрО Києва придбала 1500 ударних FPV-дронів і 200 квардрокоптерів Mavic.

Наступна публікація