Кличко готовий виділити графітчикам цистерну фарби, але назвав свою умову

Кличко готовий виділити графітчикам цистерну фарби, але назвав свою умову

Кличко готовий виділити графітчикам цистерну фарби, але назвав свою умову

Фото: Віталій Кличко/Тelegram

Мер: "Якщо хлопці, справді, хочуть робити добру справу, - фарба і все інше буде".

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що готовий виділити хлопцям, яких спіймав на днях за малюванням графіті, цистерну фарби, але назвав свою умову. Мер пообіцяв хлопцям фарбу і все необхідне, якщо вони, справді, хочуть робити добру справу на благо міста.

Про це він написав у Facebook.

"Друзі! Щодо "художників", яких я застукав за розписуванням стін будинку в історичному центрі столиці. Тут лунають пропозиції, мовляв, ви б краще допомогли їм і видали кілька відер фарби, бо хлопці "корисною справою займаються і замальовують надписи з адресами телеграм-каналів із розповсюдження наркотиків". В такому разі, в мене теж є пропозиція: я готовий виділити не кілька відер, а цистерну фарби! - Щоб вони та інші небайдужі допомагали місту прибирати надписи хоча б з історичних будинків столиці. Тільки не іншими розписами, а зафарбовували різну "творчість", - наголосив київський мер.

Кличко додав, що головне - щирість намірів і готовність робити Київ кращим і гарнішим.

"Спільно боротися з вандалізмом, випадків якого сьогодні в Києві, на жаль, багато. - Коли паплюжать пам‘ятники, нові гарні об‘єкти, б‘ють скло на зупинках, розмальовують стіни історичних будинків", - підсумував міський голова.

 

Друзі! Щодо "художників", яких я застукав за розписуванням стін будинку в історичному центрі столиці. Тут лунають...

Опубліковано Віталієм Кличком Понеділок, 27 липня 2020 р.

Нагадаємо, Віталій Кличко повідомив, що ввечері 25 липня під час прогулянки центром столиці спіймав двох молодиків, які "виписували графіті на стіні одного з будинків". Він викликав поліцію, на Ярослава склали протокол, а Артем утік.

Згодом з'ясувалось, що хлопці, яких спіймав Кличко за малюванням графіті, насправді замальовували написи із телеграм-каналами, які поширюють наркотики. Один з графітчиків пройшов війну на Донбасі, а інший - був поранений на Майдані. Хлопці написали на стіні будинку на Стрілецькій "White lives matter" (у перекладі – "Білі життя важливі"). 

Повʼязані теми:

Наступна публікація