Кличко дозволив купатися на 12 столичних пляжах

Кличко дозволив купатися на 12 столичних пляжах

Фото: УНІАН

На кожному комунальному пляжі встановлені рятувальні пости.

У Києві офіційно дозволили купатися на 12 міських пляжах. 

Про це під час брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Від сьогоднішнього дня, 19 червня, купатися офіційно дозволено. "Міські пляжі Києва відкрили для купань. В цьому році паспорти готовності отримали 12 пляжів і 20 зон відпочинку для купання", - повідомив Кличко.

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на всіх столичних пляжах провела лабораторні дослідження води, перевірила якість питної води у фонтанчиках.

Кличко також розповів, що на восьми пляжах встановлені спеціальні крісла-амфібії для людей з обмеженими можливостями. Крім того, на кожному комунальному пляжі встановлені рятувальні пости.

"Цього року "Блакитний прапор" підняли на пляжі "Троєщина". Крім пляжу "Троєщина" відзнаку "Блакитний прапор" отримали ще сім міських пляжів, - наголосив київський міський голова. 

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я попри коронавірус дозволило відкрити пляжний сезон в Україні. Дозвіл також стосується і купання у річках - за наявними даними науковців, у річках з проточною водою інфікуватись досить складно. 

Купатися заборонено: як рятувальники працюватимуть на пляжах в умовах карантину

Купатися заборонено: як рятувальники працюватимуть на пляжах в умовах карантину

Повʼязані теми:

Наступна публікація