Кличко: допомога від Києва вирушила у Херсон - техніка, продукти, медикаменти

Дата публікації
Перегляди
941
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber

З Києва сьогодні відправився гуманітарний вантаж, який столична громада передає звільненому Херсону: техніка, медикаменти, продукти харчування тощо.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.

«Сьогодні з Києва вирушила допомога Херсону. З’ясували гострі потреби і передаємо Херсону, зокрема, техніку: 5 пасажирських автобусів, 4 вантажних авто, сміттєвоз, екскаватор, 2 карети швидкої. А також 11 генераторів ( 2кВт та 5кВт) та медичне обладнання: 30 апаратів ШВЛ, 30 апаратів для дихання (АМБУ), витратні матеріали. Передали в Херсон та населені пункти поруч з ним і продукти харчування - продовольчі набори і по 10 тонн олії, цукру та крупи. Поїхали також теплі ковдри, одяг. Та будівельні матеріали, інвентар, інструменти», - заявив Віталій Кличко.

Він наголосив, що столиця планує надати і грошову допомогу на відбудову Херсона.

«Київрада на найближчому засіданні розгляне виділення 50 мільйонів гривень. Так, як ми виділяли на відбудову містам і селищам Київської агломерації, що постраждали від окупації російськими варварами. Сьогодні складно всім, але ми повинні допомагати один одному. Щоб разом вистояти і перемогти», - наголосив мер Києва.

Раніше повідомлялося, що Київрада підтримала пропозицію Віталія Кличка про передачу 235 млн гривень на відбудову 8 громад Київської області, що найбільше постраждали від звірств російських варварів: Баришівської, Бишівської, Бородянської, Бучанської, Макарівської, Великодимирської, Іванківської та Немішаївської. Також за пропозицією мера наступного року більш ніж на 1 мільярд гривень буде збільшено підтримку малозабезпечених киян.

Дата публікації
Перегляди
941
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація