Мер Києва назвав основну причину гейзерів, що б’ють на вулицях та на мостах

Мер Києва назвав основну причину гейзерів, що б’ють на вулицях та на мостах

Мер Києва назвав основну причину гейзерів, що б’ють на вулицях та на мостах

Фото: КМДА

Кличко: Цього року в столиці замінять понад 100 км тепломереж

Цього року у столиці планують замінити понад 100 кілометрів аварійних тепломереж.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції і показав відео, як здійснюють роботи з перекладання трьох кілометрів тепломереж на проспекті Академіка Глушкова.

"Київ, навіть в умовах пандемії, продовжує розвиватися. Ми будуємо дитячі садочки і школи, ремонтуємо дороги, оновлюємо наші парки. Втілюємо інфраструктурні проекти, що запланували. Зокрема, і готуємо теплове господарство до наступного опалювального сезону. Загалом цього року плануємо замінити понад 100 км тепломереж на 28 локаціях. На це місто виділило 450 мільйонів гривень", – сказав Віталій Кличко.

 

Мер нагадав, що київський теплоенергетичний комплекс входить у трійку найбільших у Європі.

Але 80% тепломереж столиці не оновлювали десятиліттями і вони в дуже зношеному стані. Це стає причиною аварій, гейзерів, що б’ють на вулицях та на мостах.

"Саме тому в 2018 році ми не подовжили угоду з "Київенерго" і повернули теплоенергетичний комплекс в управління громади. Та розпочали масштабну програму з його модернізації. Ми заручились підтримкою міжнародних партнерів та залучаємо кошти в модернізацію системи теплопостачання Києва", – зазначив Віталій Кличко.

Минулого року "Київтеплоенерго" замінило 130 км зношених тепломереж. Завдяки цьому в минулому опалювальному сезоні знизилась аварійність та зменшився рівень тепловтрат.

"Учора я перевіряв, як триває оновлення мереж на проспекті Академіка Глушкова. Там масштабні роботи – замінять майже три кілометри аварійних тепломереж, яким більше 35-ти років. Ці мережі забезпечують 86 житлових будинків, чотири дитячих садочки, дві школи, лікарню і три відомства. Минулого опалювального сезону там сталося близько 10-ти аварій, через які люди залишались без послуг. Замість старих і зношених прокладаємо нові технологічні труби з гарантійним терміном експлуатації 40-50 років", – повідомив мер Києва.

Нагадаємо, напередодні Кличко заявив, що будівництво торговельно-розважального центру на території книжкового ринку "Петрівка" наразі не планується. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація