Мер Києва назвав основну причину гейзерів, що б’ють на вулицях та на мостах

Мер Києва назвав основну причину гейзерів, що б’ють на вулицях та на мостах

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мер Києва назвав основну причину гейзерів, що б’ють на вулицях та на мостах

КМДА

Кличко: Цього року в столиці замінять понад 100 км тепломереж

Цього року у столиці планують замінити понад 100 кілометрів аварійних тепломереж.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції і показав відео, як здійснюють роботи з перекладання трьох кілометрів тепломереж на проспекті Академіка Глушкова.

"Київ, навіть в умовах пандемії, продовжує розвиватися. Ми будуємо дитячі садочки і школи, ремонтуємо дороги, оновлюємо наші парки. Втілюємо інфраструктурні проекти, що запланували. Зокрема, і готуємо теплове господарство до наступного опалювального сезону. Загалом цього року плануємо замінити понад 100 км тепломереж на 28 локаціях. На це місто виділило 450 мільйонів гривень", – сказав Віталій Кличко.

 

Мер нагадав, що київський теплоенергетичний комплекс входить у трійку найбільших у Європі.

Але 80% тепломереж столиці не оновлювали десятиліттями і вони в дуже зношеному стані. Це стає причиною аварій, гейзерів, що б’ють на вулицях та на мостах.

"Саме тому в 2018 році ми не подовжили угоду з "Київенерго" і повернули теплоенергетичний комплекс в управління громади. Та розпочали масштабну програму з його модернізації. Ми заручились підтримкою міжнародних партнерів та залучаємо кошти в модернізацію системи теплопостачання Києва", – зазначив Віталій Кличко.

Минулого року "Київтеплоенерго" замінило 130 км зношених тепломереж. Завдяки цьому в минулому опалювальному сезоні знизилась аварійність та зменшився рівень тепловтрат.

"Учора я перевіряв, як триває оновлення мереж на проспекті Академіка Глушкова. Там масштабні роботи – замінять майже три кілометри аварійних тепломереж, яким більше 35-ти років. Ці мережі забезпечують 86 житлових будинків, чотири дитячих садочки, дві школи, лікарню і три відомства. Минулого опалювального сезону там сталося близько 10-ти аварій, через які люди залишались без послуг. Замість старих і зношених прокладаємо нові технологічні труби з гарантійним терміном експлуатації 40-50 років", – повідомив мер Києва.

Нагадаємо, напередодні Кличко заявив, що будівництво торговельно-розважального центру на території книжкового ринку "Петрівка" наразі не планується. 

Наступна публікація