Кличко: Більшість постраждалих з будинку на Позняках, де стався вибух, вже отримали компенсацію

Кличко: Більшість постраждалих з будинку на Позняках, де стався вибух, вже отримали компенсацію

Фото: ТСН

Місто надало людям від 50 до 100 тисяч гривень.

Більшість постраждалих мешканців будинку на Позняках, де стався вибух, уже отримали грошову компенсацію від міста.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

"Хочу повідомити, що більшість постраждалих мешканців будинку на Позняках, де стався вибух, отримали грошову компенсацію. Крім кількох родин, які ще оформлюють документи. Місто надало людям від 50 до 100 тисяч гривень. Також Київрада ухвалила рішення про виділення 20 мільйонів гривень на ремонти та облаштування нового житла. Ці кошти постраждалі мешканці отримають найближчим часом", – зазначив Віталій Кличко.

Він зауважив, що крім цього міська влада, спільно з фондом "Майбутній Київ", надала матеріальну допомогу всім мешканцям будинку на Позняках на відновлення ними втрачених документів.

Нагадаємо, що потужний вибух у 10-поверховому будинку на Позняках у Києві стався зранку 21 червня. Мешканців двох будинків відселили через можливість обвалу аварійних конструкцій.

З-під завалів будинку рятувальники дістали тіла п'ятьох загиблих. Троє із них - родина 18-річної Анастасії Недашковської. Дівчина одночасно втратила батька, матір та брата. 

Після проведення експертизи правоохоронці повідомили, що вибух, наімовірніше, спровокувала газова суміш. Попередні тести показали, що в частково обваленому будинку вибухівки не було. 

25 червня президент України Володимир Зеленський вручив ключі від нових квартир 12 родинам, які постраждали від вибуху на Позняках у Києві. За словами очільника країни, інші постраждалі отримають квартири щонайбільше через шість тижнів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація