Кличко анонсував терміни добудови Подільсько-Воскресенського мосту та реконструкції Шулявського

Кличко анонсував терміни добудови Подільсько-Воскресенського мосту та реконструкції Шулявського

Фото: УНІАН

Запуск транспорту між Подолом та Троєщиною може відбутися через два з половиною роки.

Через місяць у Києві мають розпочатися роботи з добудови Подільсько-Воскресенського мосту. Нині там уже проводять підготовчі роботи.

Про це розповів міський голова столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу NewsOne.

"Уже почалися роботи на мосту. Це важливий крок. Орієнтовно через місяць, коли закінчаться консультації з інвестиційними фондами, я зможу звітувати киянам, що гроші є. І ми зможемо запускати роботи з будівництва", - сказав мер.

Автосполучення добудованим мостом можуть пустити вже за два з половиною роки.

Нагадаємо, Подільсько-Воскресенський міст почали будувати наприкінці 2003 року. 2007-го гроші закінчилися й роботи призупинили. Про це пише "Інтерфакс-Україна". Зведення відновили 2010-го, а в кінці здали в експлуатацію першу чергу - відкрили двосторонній рух транспорту Гаванським мостом та естакаду з мосту на вулиці Набережно-Хрещатицька.

Подільсько-Воскресенський мостовий перехід довжиною 7 км і шириною 35 м повинен з'єднати столичний правий берег (Поділ), Труханів острів і лівий берег Києва (Троєщину і Воскресенський масив). Призначений для автомобільного транспорту і поїздів майбутньої гілки метрополітену.

Також наприкінці цього року почнеться реконструкція Шулявського шляхопроводу. Для цього знесуть частину цеху заводу "Більшовик".

Повʼязані теми:

Наступна публікація