Київську квартиру Януковича освятив священик і прийшов дивитися перший потенційний орендар

Київську квартиру Януковича освятив священик і прийшов дивитися перший потенційний орендар

Київську квартиру Януковича освятив священик і прийшов дивитися перший потенційний орендар

Фото: Transparency International

Однак поки що до прибутковості об’єкту ще дуже далеко.

Через п’ять років після втечі Віктора Януковича чиновники "розпечатали" його заарештовану квартиру вартістю в 27 мільйонів гривень. Житло передали в управління приватній фірмі, яка на елітній нерухомості зароблятиме, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Елітну квартиру освятили, щоб за 40 днів здати в оренду, попри те, що сам Янукович і його співмешканка Любов Полежай досі зареєстровані за цією адресою – за ними рахується і шалений борг за коммуналку в майже 100 тисяч гривень. "Хочемо показати, що там немає того, що називають фешенебельністю. Ця квартира, скоріш за все, щоб мати київську реєстрацію, ця квартира без дверей, до речі. Людина, яка тут проживала, або розуміла, що ніхто сюди не зайде, або були якісь обшуки. Але двері були знівечіні, то не двері були", - показують журналістам.

Елітну квартиру Януковича за 27 мільйонів гривень здадуть в оренду

Елітну квартиру Януковича за 27 мільйонів гривень здадуть в оренду

Той, хто за ніч ставив нові двері до квартири Януковича – директор юридичної фірми, що переміг у конкурсі минулої осені 20 інших фірм. Як саме визначали переможця – комерційна таємниця. Не таємницею натомість уже є сама квартира – в ній 5 кімнат із голими стінами, 3 санвузли без світла, половина розеток не працює, зі стелі стирчать одні лампочки, а з меблів є лише кухня і стіл. Усюди павутиння, на вікнах дохлі мухи. "З повною очевидністю, тут нічого і не було. Батонів золотих немає. Унітази – це звичайна мідь, навіть не позолота", - коментує управитель.

Його завдання – освіжити та зберегти те, що є, і при цьому заробити гроші собі та державі. Помешкання він планує здавати в оренду вже в березні, але вартість поки не називає. "Ми це погодимо з АРМОю, і тільки з АРМОю будемо обговорювати. Це буде ринкова вартість. Будемо вимагати якомога більше", - зізнався він. Обмежень на особи нових власників не буде – аби лише все відбувалося за законом.

Оренда житла площею майже 240 квадратів у цьому районі Києва коштує до 90 тисяч гривень на місяць.  Першою прицінитися прийшла жінка, котра хоче тут знімати кіно. "Під кінозйомки", - пояснює вона, але одразу доходить висновку, що помешкання не підійде: стиль не той, меблів немає. Заробити на будинку владних утікачів досі не вийшло: державну дачу, в якій жив колись Азаров, теж чомусь без меблів здають в оренду за 85 тисяч гривень у місяць, але ніхто не наважився там жити. Годі говорити про маєток екс-генпрокурора Пшонки – його геть вичистили невідомі, а залишки знову взяли під охорону активісти. Новий управитель квартири Януковича дає собі кілька місяців, щоби знайти пожильців, а як ні, то розірве угоду з нацагенцією.

Повʼязані теми:

Наступна публікація