Київський зоопарк на час локдауну знизив ціни і працює в режимі парку
Зоопарк працює щодня без вихідних із 09:00 до 16:00.

Київський зоопарк знизив ціни і працює в режимі парку. На час локдауну для всіх відвідувачів введено єдиний знижений тариф – 50 грн. Діти до п'яти років – безкоштовно.
Про це повідомляє Офіційний канал КМДА у Telegram.
Доступ до зимових приміщень із екзотичними теплолюбними тваринами обмежено через карантин.
- Через скло можна поспостерігати за сім’єю мавпочок-сіамангів, купанням пеліканів та порханнями червоних і чорних ібісів у зимовому саду.
- Поміж оленів, коней Пржевальського, зубрів та бізонів можна побачити диких кабанів, вовків та пухнастих рисей, а також тигрів та левів.
- Зоопарк став місцем комфортної зимівлі й для диких водоплавних птахів: зграй перелітних качок, гусей та лебедів.
Зоопарк працює щодня без вихідних із 09:00 до 16:00.
Нагадаємо, в Україні від опівночі 8 січня почав діяти посилений карантин і, згідно з планом Кабміну, він діятиме до опівночі 25 січня.
Відео Поліція звітувала, кого і за що штрафували за перші дні локдауну
Понад 3,5 тисячі постанов за недотримання маскового режиму і майже тисяча адміністративних протоколів про порушення правил карантину. Поліція звітує, кого і за що оштрафувала за перші три дні локдауну. У відомстві розповідають, у країні за цей час незаконно намагались працювати 1314 магазинів, 264 ресторани і кав'ярні, 40 торговельно-розважальних центри, а ще 20 ринків і спортзалів.
