Київський велотрек відкрився масштабним лазерним шоу

Київський велотрек відкрився масштабним лазерним шоу

Оновлений спортивний об'єкт прийме перші змагання вже в неділю.

У Києві урочисто відкрили оновлений велотрек. Міська влада з цієї нагоди влаштувала грандіозне шоу з зірками естради та спецефектами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Колективні вправи під музичний супровід виконали студенти національного університету фізичної культури і спорту. Гості церемонії побачили видовищне лазерне шоу. А на імпровізованому екрані була показана історія спортивного об'єкту. Відкривав велотрек мер Києва Віталій Кличко.

Велотрек є одним із найстарших у Європі, йому 108 років. Останні майже півстоліття він не працював. Про відновлення споруди мова зайшла після Революції Гідності, коли трек повернули у комунальну власність від профспілок. Окрім власне майданчику для велоспорту під відкритим небом, комплекс має різноманітні тренувальні зали, склади для велосипедів тощо. "Тут будуть займатися професійно ДЮСШ різні, коледжі та любителі, але з інструктором і спеціальний допуск треба буде мати, бо тут травмонебезпечність висока. Це все було відновлено за кошти бюджету міста Києва – близько 100 мільйонів гривень", - розповів голова Шевченківської РДА Києва Олег Гаряга.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Оновлений велотрек у Києві відкриють під пісні Монатіка, ONUKA та покажуть лазерне шоу

Оновлений велотрек у Києві відкриють під пісні Монатіка, ONUKA та покажуть лазерне шоу

Повʼязані теми:

Наступна публікація