Київський школяр осучаснив легендарний торт і заробляє непогані гроші на випіканні смаколиків

Київський школяр осучаснив легендарний торт і заробляє непогані гроші на випіканні смаколиків

Фото: ТСН

Хлопець марить кондитерською справою, а його успіхи визнають досвідчені кулінари.

15-річний школяр із Києва Женя Іванець відкрив власну справу і тепер увесь вільний час проводить на кухні з тістом, карамеллю та шоколадом. Він пече солодощі та заробляє на цьому гроші, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зазвичай хлопець робить це після уроків, але трапляється таке, що й замість. Він уже опанував карамельні еклери, екзотичну тарталетку з манго, ягідний зефір, крокембуш та інші новомодні десерти. На цьому 9-класник уже має дохід у 7 тисяч гривень на місяць.

15-річний Женя з Києва заробляє на десертах до 7 тисяч гривень на місяць

15-річний Женя з Києва заробляє на десертах до 7 тисяч гривень на місяць

Починалося усе з миття посуду та іншої банальної допомоги на кухні, до котрої привчали хлопця батьки. Згодом Женя спробував готувати сам, а останні два роки займається винятково кондитерською справою. Коли школяр зрозумів, що родина просто не встигає поїдати його витвори, то поніс солодке у маси. "Ходив по кафе, пропонував купувати мої десерти: здрастуйте, мені 12 років, я готую десерти, не хочете купити в мене?", - розповідає про свій старт киянин.

Більшість закладів не були готові довіритись юному таланту, тож Женя почав працювати на себе. Першими клієнтами стали татові колеги, потім ввімкнулося сарафанне радіо і справа пішла вгору. Юний кухар замішує тісто під французькі пісні – красива музика вивільняє фантазію та дозволяє експериментувати. Юнак навіть осучаснив рецепт київського торту. "Прибрав масляний крем, збив жовтки із цукровим сиропом, у коржі додав фундук", - розповів він.

Тато подарував синові курс у кулінарній академії, майстерності хлопець також навчався з відео-уроків у YouTube. Відомий кулінар Тетяна Вербицька дала своєму учневі гарні рекомендації. ТСН вмовила її зробити анонімне замовлення, і сам кондитер доставив його за адресою. Підсумок фахівця був позитивним: "Ну, дуже гарно вийшло". Підліток потім зізнався, що так сильно не хвилювався ще ніколи в житті. Висока оцінка лише надихнула його на подальше зростання – канікули він планує повністю присвятити роботі на кухні.

Зараз мало кого здивуєш блогерами, які заробляють десятки мільйонів доларів на рік, викладаючи відео проходження комп'ютерних ігор, розіграшів друзів і розпакування іграшок. ТСН відшукала першокласника Арленчика Хасапетяна, який заробляє до тисячі доларів на місяць в Instagram. І за необхідності – у свої сім років – міг би спокійно утримувати родину.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Повʼязані теми:

Наступна публікація