Київський патрульний дивом врятував жінку-самогубцю, вхопивши її вже в польоті

Київський патрульний дивом врятував жінку-самогубцю, вхопивши її вже в польоті

Київський патрульний дивом врятував жінку-самогубцю, вхопивши її вже в польоті

Щоб жінка не полетіла донизу, коп пристебнув її кайданками до поручнів і чекав допомоги.

У Києві патрульні поліцейські врятували від смерті жінку, яка намагалась стрибнути із балкону 15-го поверху.

Про вчинок відважних колег написав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький і показав оперативне відео інциденту. 

Він уточнює, що патрульні Павло Боярчук і Олександр Головицькій прибули на виклик, що жінка має намір зіскочити. Її вони застали вже за перилами балкону на 15-ого поверсі, тож патрульний кинувся сходами до неї. "Патрульний дивом встиг. На його очах жінка відпустила руки і зробила крок. Секунда. Але допомогла миттєва реакція патрульного Павла Боярчука - він встиг схопити її за руку і утримати", - йдеться в повідомленні.

Патрульний на льоту спіймав жінку, яка стрибнула з балкону 15 поверху... Відео, від якого мурахи шкірою... Це сталося у Києві. Екіпаж патрульних — Павло Боярчук та Олександр Головицький — прибув на виклик, де жінка мала намір скоїти самогубство. Вона стояла за поручнями балкона й будь-якої миті могла прийняти непоправне рішення, тож поліцейський побіг на 15 поверх що було сил. Патрульний дивом встиг. На його очах жінка відпустила руки й зробила крок. Секунда. Але допомогла миттєва реакція патрульного Павла Боярчука - він встигнув схопити її за руку й утримати. На крики патрульного прийшли мешканці будинку: двоє сусідів допомагали тримати жінку зверху, ще двоє стояли на 14 поверсі та підпирали їй ноги. Жінка пручалася, і навіть з такою підтримкою Павлові не вдалося одразу затягнути її на балкон. Задля безпеки, інспектору довелося пристебнути жінку кайданками до поручнів. У цей момент на допомогу прибув інший екіпаж патрульних — Богдан Димчук та Андрій Бобровник. Спільними зусиллями інспекторів та мешканців будинку жінку витягнули на балкон. Надалі її шпиталізували. Дякую патрульним Павлу Боярчуку, Богдану Димчуку, Андрію Бобровнику та Олександру Головицькому, а також громадянам, які прийшли на допомогу!! Рішучі дії рятують життя!

Опубліковано Олексієм Білошицьким Вівторок, 29 вересня 2020 р.

На допомогу патрульному прийшли мешканці будинку: двоє сусідів допомагали тримати жінку зверху, ще двоє стояли на 14-му поверсі і підтримували їй ноги. Для безпеки патрульний пристебнув жінку наручниками до поручнів. "У цей момент на допомогу прибув інший екіпаж патрульних - Богдан Димчук та Андрій Бобровник. Спільними зусиллями інспекторів і мешканців будинку жінку витягли на балкон. Надалі її госпіталізували", - написав Олексій Білошицький.

Нагадаємо, що навесні у Києві копи зняли з мосту Метро 18-річну дівчину, яка хотіла стрибнути з нього, транслюючи це у соціальних мережах. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація