Київський метрополітен попередив про зміни в роботі станції "Святошин"

Київський метрополітен попередив про зміни в роботі станції "Святошин"

Фото: УНІАН

Від 23 березня буде відкрито перший та зачинено другий вестибюль

У Києві закриють другий вестибюль станції метро "Святошин".

Про це повідомили у прес-службі КП "Київський метрополітен".

"Від 23 березня для пасажирів станції метро "Святошин" тимчасово працюватиме тільки вестибюль у бік заводу ім. Антонова, де завершуються ремонтні роботи", - йдеться у повідомленні.

Як запевнили у метрополітені, необхідні допрацювання будуть проводити вночі.

"Другий вестибюль з виходом до ринку та приміських електропоїздів буде зачинено на ремонт. Проводимо капітальний ремонт всієї станції із встановленням ліфтів для маломобільних людей", - додали в метрополітені.

Друзі! Важлива інформація. Ми закінчили основні ремонтні роботи по першому вестибюлю станції "Святошин". Необхідні...

Опубликовано КП "Київський метрополітен" Среда, 20 марта 2019 г.

Нагадаємо, "Київський метрополітен" оголосив тендер на будівництво ділянки метро від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар вартістю 6,3 млрд грн у січні 2018 року. Втім дата проведення тендеру неодноразово переносилася. Останні торги метрополітен оголосив 11 вересня. Проект будівництва затвердили ще у липні минулого року.

На початку листопада у столичній підземці визначились із будівельником ділянки Сирецько-Печерської лінії від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі та дільницею вилочного відгалуження в бік станції "Виноградар". Ним стало ПАТ "Київметробуд", яке запропонувало найнижчу ціну.

Повʼязані теми:

Наступна публікація