Київський метрополітен назвав найпопулярнішу станцію 2017 року. Інфографіка

Київський метрополітен назвав найпопулярнішу станцію 2017 року. Інфографіка

Фото: УНІАН

Загалом протягом року у метро проїхались майже півмільярда пасажирів.

Протягом 2017 року Київський метрополітен перевіз 498 мільйонів 400 тисяч пасажирів. Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства.

Порівняно з 2016 роком кількість пасажирів збільшилась на 2,8%. Найбільш завантаженою, вже не перший рік, стала станція "Лісова" - нею скористалося більше 21,4 млн пасажирів. На червоній гілці найменшою популярністю користується станція "Дніпро" (986,5 тис. пасажирів). "Червона" лінія загалом перевезла 208,1 млн людей.

Другою за завантаженістю, також не вперше, стала "синя" лінія. Нею скористалося 172, 6 млн пасажирів. Максимальний пасажиропотік тут спостерігався на станції "Мінська" (понад 17 млн за рік), мінімальний – "Поштова площа" ( 4,3 млн).

"Зеленою" лінією скористалися майже 117, 7 млн киян та гостей столиці. Найбільші пасажиропотоки на станціях "Лук’янівська" (14,6 млн) та "Позняки" (14,1 млн), найменше на цій лінії користуються – "Червоним хутором" (1,6 млн).

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, вже цього року бюджетом Києва передбачено півтора мільярда гривень на будівництво метро на Виноградар. Нещодавно представили проекти чотирьох станцій, які будуватимуть кілька років. 

У переході станції метро "Театральна" зібрались на танці пенсіонери

У переході станції метро "Театральна" зібрались на танці пенсіонери

Повʼязані теми:

Наступна публікація