Київський безхатько, що живе на дереві, виявився власником захаращеної сміттям квартири

Київський безхатько, що живе на дереві, виявився власником захаращеної сміттям квартири

Фото: ТСН

Пан Володимир не дозволяє допомогти із вивезенням сміття.

Київський безхатько, який збудував дім на дереві в столиці на березі озера, і провів там уже не одну зиму, виявився людиною, що втекла з власної захаращеної до стелі сміттям квартири. Після сюжету ТСН ветерана-пожежника впізнали і його колеги з ДСНС, і однокласники.

Київський волоцюга Володимир і далі ночує на своій осиці. Щоправда, тепер його волонтери балують кавою щоранку. На прохання ТСН Володимир проводить екскурсію у свій дім і знімає, як він щодня потрапляє на височезне дерево.

Видно, що халабуда утеплена пінопластовими коробками, зверху закладена парасольками, усе це перев'язано міцними мотузками. Саморобний дім увесь у мотлоху, проте є журнали та зовсім новенька книга Євгена Сверстюка.

До будинку, куди Володимир не може потрапити, бо зламав ключа, під'їжджає допомога, викликана ТСН. Коли лагідно відкрити двері не виходить, а балкон  виявився захаращеним вщент, вирішують двері вибивати. Але такого не бачили навіть досвідчені надзвичайники - оселя до стелі забита лахміттям.

ТСН дізналася, ким насправді є чоловік, який звів халабуду на дереві

ТСН дізналася, ким насправді є чоловік, який звів халабуду на дереві

У цей час додому повертається сусідка пана Володимира. Вона скаржиться на сморід і сміття від цієї квартири. Надзвичайники лише розводять руками: як більше допомогти людині, що захаращила свій дім, не знають.

Сам власник дому на дереві зізнається - усе це для дачі, якоі у нього немає. "Це називається у психіатрії "синдром Плюшкіна". В мене дитинство було важке, я не набавився, тепер в іграшки бавлюся", – пояснює Володимир.

На всі пропозиції допомогти із вивозом сміття відмовляється. Жити ж тут теж не може. "Треба, щоб я сам прибрався. Якщо мені приберуть, то це вже не демократія, а тиранія, деспотія. Це моє майно власне", - каже він.

Не романтична історія столичного безхатька, який  побудував собі дім на дереві, сьогодні зайшла в тупик. Його дім виявився під стелю забитий сміттям, яке господар не дозволяє вивезти.

Єдине що сьогодні вдалося - однокласники допомагають вставити новий замок і дають новий ключ до дому для Володимира, проте, швидше за все, і цю ніч він проведе  у домі на дереві.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська

Повʼязані теми:

Наступна публікація