Київський безхатько, що живе на дереві, виявився власником захаращеної сміттям квартири

Дата публікації
Київський безхатько, що живе на дереві, виявився власником захаращеної сміттям квартири

ТСН

Пан Володимир не дозволяє допомогти із вивезенням сміття.

Київський безхатько, який збудував дім на дереві в столиці на березі озера, і провів там уже не одну зиму, виявився людиною, що втекла з власної захаращеної до стелі сміттям квартири. Після сюжету ТСН ветерана-пожежника впізнали і його колеги з ДСНС, і однокласники.

Київський волоцюга Володимир і далі ночує на своій осиці. Щоправда, тепер його волонтери балують кавою щоранку. На прохання ТСН Володимир проводить екскурсію у свій дім і знімає, як він щодня потрапляє на височезне дерево.

Видно, що халабуда утеплена пінопластовими коробками, зверху закладена парасольками, усе це перев'язано міцними мотузками. Саморобний дім увесь у мотлоху, проте є журнали та зовсім новенька книга Євгена Сверстюка.

До будинку, куди Володимир не може потрапити, бо зламав ключа, під'їжджає допомога, викликана ТСН. Коли лагідно відкрити двері не виходить, а балкон  виявився захаращеним вщент, вирішують двері вибивати. Але такого не бачили навіть досвідчені надзвичайники - оселя до стелі забита лахміттям.

ТСН дізналася, ким насправді є чоловік, який звів халабуду на дереві

ТСН дізналася, ким насправді є чоловік, який звів халабуду на дереві

У цей час додому повертається сусідка пана Володимира. Вона скаржиться на сморід і сміття від цієї квартири. Надзвичайники лише розводять руками: як більше допомогти людині, що захаращила свій дім, не знають.

Сам власник дому на дереві зізнається - усе це для дачі, якоі у нього немає. "Це називається у психіатрії "синдром Плюшкіна". В мене дитинство було важке, я не набавився, тепер в іграшки бавлюся", – пояснює Володимир.

На всі пропозиції допомогти із вивозом сміття відмовляється. Жити ж тут теж не може. "Треба, щоб я сам прибрався. Якщо мені приберуть, то це вже не демократія, а тиранія, деспотія. Це моє майно власне", - каже він.

Не романтична історія столичного безхатька, який  побудував собі дім на дереві, сьогодні зайшла в тупик. Його дім виявився під стелю забитий сміттям, яке господар не дозволяє вивезти.

Єдине що сьогодні вдалося - однокласники допомагають вставити новий замок і дають новий ключ до дому для Володимира, проте, швидше за все, і цю ніч він проведе  у домі на дереві.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська

Наступна публікація