Київські поліціянти виявили порушення карантину майже у 30 нічних клубах

Київські поліціянти виявили порушення карантину майже у 30 нічних клубах

Київські поліціянти виявили порушення карантину майже у 30 нічних клубах

Фото: Поліція Києва / Facebook

Порушення передбачають штраф посадовим особам від 34 до 170 тисяч гривень.

Київські поліцейські виявили порушення карантинних обмежень у 28 нічних розважальних закладах. За останні дві доби мобільні групи столичної поліції перевірили 531 заклад господарської діяльності з надання різних послуг та склали 97 адміністративних протоколів за порушення умов карантину.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"Упродовж останніх вихідних поліцейські у складі мобільних груп перевірили 531 заклад господарської діяльності, серед яких розважальні заклади, заклади громадського харчування та торгівлі. За результатами перевірки у 97 установах виявили порушення карантинних обмежень, серед яких 28 нічних клубів, дискотек тощо. За не виконання вимог ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення на посадових осіб закладів складено адміністративні протоколи, за що передбачено покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

 

Київські поліцейські виявили порушення карантинних обмежень у 28 нічних розважальних закладах

Київські поліцейські виявили порушення карантинних обмежень у 28 нічних розважальних закладах

Опубліковано Поліція Києва Понеділок, 13 липня 2020 р.

Нагадаємо, що відповідно до Постанови Кабінету міністрів від 8 липня 2020 року №588, якою внесено зміни до постанови №392, робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів, а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього, закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос - заборонена.

Працівники поліції Києва продовжують перевіряти розважальні заклади та заклади громадського харчування на дотримання карантинних обмежень. Окрім того, правоохоронці постійно нагадують власникам та співробітникам вказаних об’єктів про адміністративну й кримінальну відповідальність за порушення вимог законодавства щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Поліціянти закликають громадян дотримуватися правил карантину, а у разі виявлення фактів порушення карантинних обмежень, негайно повідомляти на спецлінію 102.

Нагадаємо, станом на ранок 14 липня у Києві зафіксовано 112 нових випадків COVID-19 за добу.  Це удвічі більше, ніж 13 липня (56 інфікованих)

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Наступна публікація