Київські підлітки задля розваги розпилювали в перехожих сльозогінний газ і знімали це на телефон

Київські підлітки задля розваги розпилювали в перехожих сльозогінний газ і знімали це на телефон

Одну з жінок госпіталізували до лікарні.

У Києві троє підлітків бризкали в обличчя перехожим сльозогінний газ. Цей безлад знімали на відеокамеру. Їх затримали патрульні поліцейські.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва. 

"Ці троє ходили по Квітневому провулку. Не просто прогулювалися, а нападали на жінок, а саме - бризкали їм в обличчя газовим балончиком "Кобра". Все це знімали на камеру свого мобільного телефону. Одну з жінок госпіталізували в лікарню. Затримано інспекторами патрульної поліції за наданими прикметами", - зазначено в опублікованому повідомленні на сторінці "Київ Оперативний".

Що коїться з молоддю? Сьогодні, близько 11:30, оці троє ходили по Квітневому провулку. Не просто прогулювалися, а нападали на жінок, а саме - бризкали їм в обличчя газовим балончиком "Кобра". Все це знімали на камеру власного мобільного телефону. Одну із жінок було госпіталізовано до лікарні. Затримані інспекторами патрульної поліції за наданими прикметами. Усі місцеві: 1. Владислав, 2005 року народження. 2. Св'ятослав, 2003 року народження. 3. Михайло, 2001 року народження. Якщо ви або ваші близькі також постраждали від дій цих підлітків, будь ласка, зверніться до нас в особисті повідомлення.

Опубліковано Киев Оперативный Середа, 14 листопад 2018 р.

"Наряд патрульної поліції зупинив правопорушників. Це - місцеві жителі, 2005, 2003 і 2001 років народження. У них беруть пояснення. Вирішується питання про затримання 16-річного учасника, який безпосередньо застосовував до потерпілих спецзасіб, в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України ", - розповів начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко.

Слідчим відділом Подільського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. За вчинення такого правопорушення загрожує до семи років позбавлення волі.
 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Проблеми підлітків
Наступна публікація