Київська "золота маршрутка" викликала фурор у соціальних мережах

Київська "золота маршрутка" викликала фурор у соціальних мережах

Фото: ТСН

Автобус працює на одному з найдовших рейсів у столиці.

У столиці на 496-му маршруті працює автобус незвичного кольору. Його фото в соцмережах порівнюють із золотим батоном Януковича та припускають, що за проїзд у ній потрібно доплачувати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водій Григорій Хоружий одразу відкриває секрет кольору своєї маршрутки – вона не нова, проїхала вже не одну сотню тисяч кілометрів, нещодавно її капітально ремонтували і фарбували. Попередній власник і підібрав такий розкішний колір.

Столична маршрутка золотого кольору викликала фурор в соціальних мережах

Столична маршрутка золотого кольору викликала фурор в соціальних мережах

Сьогодні "золотий" автобус курсує на одному з найдовших маршрутів Києва – із Лук’янівки і аж за місто до знаменитого Пирогова, більше 40 кілометрів на коло. Пасажири ставляться до "золотої маршрутки" по-різному: хтось у захопленні та каже про покращення настрою, а хтось нейтральний і вважає, що вона цілком звичайна і її завдання – просто перевозити пасажирів.

Золотий колір серед авто зустрічається нечасто, зазвичай його дозволяють собі багатії з країн Сходу. На маршрутках він ніби й недоречний, але в автобуса є ще одна принада – водій. Журналісти у спілкуванні з ним дійшли висновку, що це золота людина. "Атовці в нас безкоштовно їздять, скільки б не зайшло", - запевняє Григорій Хоружий.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Повʼязані теми:

Наступна публікація