Столичну "ОПЗЖ" очолив "тіньовий мер Києва"

Столичну "ОПЗЖ" очолив "тіньовий мер Києва"

Фото: УНІАН

Ним обрали Вадима Столара.

Партія "Опозиційна платформа - За життя" ("ОПЗЖ") на з'їзді 16 грудня обрала нового голову київської організації. Ним став народний депутат Вадим Столар.

Про це повідомила пресслужба політсили.

"Я звертаюся до наших міських партійців: я не хочу, щоб ви просиділи в офісах до дня таких важливих для нас виборів. Ми повинні виходити на вулиці і починати реальну ідеологічну роботу у кожному дворі нашого міста", - сказав під час виступу Столар.

Крім того, у пресслужбі додали, що київська партійна організація запланувала запуск декількох проєктів, спрямованих на допомогу пенсіонерам, молоді, молодим родинам, переселенцям і дітям.

Зазначимо, що Вадим Столар відомий, зокрема, за скандальними виборами на 217-му окрузі у Києві, де восени 2014 року він змагався з Андрієм Білецьким за місце у Верховній Раді. Під час виборів було зафіксовано чимало порушень, наприклад, з самого ранку була спроба проникнення до системи ЦВК із використанням картки облікового запису голови Окружної виборчої комісії. А на одній з дільниць округу чоловік з автоматом вимагав випустити його спільників, яких затримали за підкуп виборців.

Влітку 2019 року в інтернеті з'явилося відео, на якому очільник Києва піднімає тост за дружбу зі скандальним забудовником Столаром – підприємцем, якого називають "тіньовим мером Києва" і який начебто має вплив на Кличка. Чинний міський голова неодноразово заперечував зв'язок із колишнім регіоналом

У Мережі з'явилося відео, на якому Кличко піднімає тост за дружбу зі скандальним забудовником

У Мережі з'явилося відео, на якому Кличко піднімає тост за дружбу зі скандальним забудовником

Повʼязані теми:

Наступна публікація