Київрада розширила список столичних установ, які не платитимуть податки

Київрада розширила список столичних установ, які не платитимуть податки

Фото: Київрада

Йдеться про заклади оздоровлення та відпочинку дітей, бази олімпійської та параолімпійської підготовки.

На пленарному засіданні Київської міської ради розширили перелік закладів, які звільняються від оподаткування.

Згідно з повідомленням на сайті Київради, рішення підтримали 82 депутати.

"Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до встановлення місцевих податків і зборів у місті Києві", – йдеться у повідомленні.

Здебільшого зміни стосуються державних та комунальних установ, пов'язаних з дітьми, а також об'єктів нерухомості, які належать багатодітним або названим родинам, де є п'ятеро та більше дітей.

До цієї категорії належать об'єкти нежитлової нерухомості державних та комунальних дитячих санаторно-курортних закладів та закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Бази олімпійської та параолімпійської підготовки, перелік яких затверджує Кабмін, теж не підпадають під оподаткування. Звільнені від податків і центри олімпійської підготовки, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, та центри з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів.

Крім цього, не оподатковуватимуть об'єкти нежитлової нерухомості державних та комунальних центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів фізичного здоров'я населення, дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Нагадаємо, нещодавно Київрада заборонила зовнішню рекламу у центрі столиці. Нові правила передбачають поділ Києва на п'ять зон – починаючи від нульової у центрі міста, де зовнішня реклама буде практично заборонена.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація