Комісія Київради підтримала перейменування аеропорту "Київ"

Дата публікації
Перегляди
2314
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Комісія Київради підтримала перейменування аеропорту "Київ"

Фото: УНІАН

Нова назва сприятиме вшануванню видатного авіаконструктора, який родом із Києва.

Комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики підтримала проект зі зміни назви аеропорту "Київ" (Жуляни) на честь авіаконструктора Ігоря Сікорського. Про це йдеться у повідомленні на сайті Київської міської ради. 

Як повідомляється, назва протягом двох місяців обговорювалася на сайті виконавчого органу. За чей час ніяких зауважень чи альтернативних пропозицій не надійшло.

Голова комісії з питань культури Вікторія Муха вважає, що "прийняття такого рішення сприятиме вшануванню пам'яті видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського".

Зазначається, що проект рішення ще має розглянути постійна комісія Київради з питань самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

У повідомленні нагадали також про досягнення Ігоря Сікорського. Він увійшов у світову історію авіації як автор перших багатомоторних літаків та гелікоптерів. Серед його здобутків чотиримоторний літак "Російський витязь", важкий чотиримоторний бомбардувальник і пасажирський літак "Ілля Муромець", трансатлантичний гідроплан та серійний вертоліт одногвинтової схеми.

Нагадаємо, що Київська міська рада погодилася перейменувати Московський міст на Північний, парк "Дружби народів" на "Муромець", а також низку інших столичних об'єктів. Також назву отримають об’єкти, котрі до цього часу імені не мали. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2314
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація