Київрада розгляне петицію про знесення каплиці УПЦ МП біля музею історії в Києві

Київрада розгляне петицію про знесення каплиці УПЦ МП біля музею історії в Києві

Фото: УНІАН

Кличко доручив це питання профільній комісії та комітету.

Київська міська рада за дорученням міського голови Віталія Кличка розгляне питання знесення незаконної каплиці УПЦ Московського патріархату біля Національного музею історії України у Києві.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Київради.

Доручення отримали постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, голова профільного комітету та виконавчий орган ради. Рішення про розгляд було ухвалене після того, як за відповідну петицію проголосували понад 10,5 тисяч громадян.

Під електронною петицією "Вирішити питання знесення незаконної споруди-каплиці УПЦ МП-Десятинного чоловічого монастиря Пресвятої Богородиці на території Національного музею історії України" підписалися 10 тисяч 584 особи.

"Автор звернення В'ячеслав Толпига зазначає, що територія на якій незаконно побудована споруда-каплиця УПЦ МП, належить до особливо цінних земель історико-культурного призначення. Окрім того, за словами ініціатора, територія є пам'яткою історії національного та місцевого значень", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство культури ініціює судовий позов через незаконне спорудження каплиці Української православної церкви Московського патріархату на території Національного музею історії України, поруч із фундаментом Десятинної церкви в Києві.

Повʼязані теми:

Наступна публікація