Київрада пропонує ввести мораторій на нове будівництво та реконструкцію

Київрада пропонує ввести мораторій на нове будівництво та реконструкцію

Фото: УНІАН

Окрім того у проекті пропонується низка заборон.

Київська міська рада хоче провести інвентаризацію об’єктів нового будівництва або реконструкції зі зміною зовнішніх параметрів на території столиці, а також ввести мораторій на нове будівництво та реконструкцію.  

Відповідний проект рішення опубліковано 10 вересня на сайті Київради.

Цим документом передбачається, що інвентаризація триватиме до 31 грудня, а її результати мають відображатися на порталі Центру моніторингу забудови Києва.

Також передбачається ввести тимчасовий мораторій на здійснення підготовчих і будівельних робіт на період проведення інвентаризації. А ще на період дії мораторію забороняється департаменту містобудування та архітектури надавати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єктів будівництва, також Київраді (КМДА) та структурним підрозділам, комунальним підприємствам, установам та організаціям видавати будь-які дозволи на будівництво. В свою чергу департаменту державного архітектурно-будівельного контролю реєструвати повідомлення про початок підготовчих робіт або будівництва, про готовність об’єкта до експлуатації, а також дозволи на виконання будівельних робіт.

Водночас, дія цього рішення не поширюється на випадки: нового будівництва або реконструкції об’єктів соціальної, інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів, що перебувають в аварійному стані, а також тих, що будуються чи реконструюються на замовлення органів держвлади або місцевого самоврядування на землях державної чи комунальної власності.

Зазначається, що зараз проект рішення знаходиться на розгляді комісії.

Нагадаємо, що в Україні заборонили великі магазини в житлових будинках. Такі зміни внесли в державні будівельні норми і вони наберуть чинності вже від 1 грудня.

Будівництво у середмісті: як тягнуть під себе ласі шматочки історичної землі

Будівництво у середмісті: як тягнуть під себе ласі шматочки історичної землі

Повʼязані теми:

Наступна публікація