Київрада планує побудувати спорткомплекс з басейном та льодовою ареною у столиці

Київрада планує побудувати спорткомплекс з басейном та льодовою ареною у столиці

Фото: Київська міська рада

Також місцева влада хоче провести реконструкцію інших об'єктів.

У Києві планують побудувати спортивний комплекс з  басейном та льодовою ареною у Дарницькому районі. 

Про це повідомили у прес-службі Київської міської ради.

Плани закріплені програмою "Молодь та спорт столиці" на 2019-2021 роки, яку затвердили депутати на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У програмі йдеться зокрема про те, що у столиці з’явиться багатофункціональний спортивний комплекс з льодовою ареною та басейном. Його планують побудувати на вулиці Тростянецькій, 60.

Також пропонується за адресою Ягідна, 2, звести лижно-ролерну трасу для біатлону КДЮСШ №15, а протягом наступних трьох років провести реконструкцію спортивних комплексів "Стадіон "Старт", "Русанівець", легкоатлетичного манежу на Тичини, 18, а також стадіону на Алма-Атинській, 60.

"Місто планує збільшити фінансування цієї Програми на наступні 3 роки. Якщо у 2016-2018 роках виділялося 2,1 мільярда гривень на реалізацію спортивних та молодіжних заходів, змагань, оновлення матеріально-технічної бази  закладів, які реалізують політику у сфері молоді, тощо, то уже на 2019-2021 роки пропонується сума у майже 3,3 мільярда гривень. 2,8 мільярди – з бюджету міста, решта – кошти інших джерел", - сказав голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Раніше у Київраді вирішили, що для боротьби із самовільним розміщенням рекламних оголошень впровадять систему автоматичних дзвінків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація