Київрада наказала повернути у власність міста кінотеатр на Печерську, що був штабом партії Януковича

Київрада наказала повернути у власність міста кінотеатр на Печерську, що був штабом партії Януковича

Кінотетар "Зоряний" / Фото: Вікіпедія

Понад 10 років кінотеатр був позбавлений культурно-просвітницької функції.

Київрада проголосувала за повернення у власність міста будівлі кінотеатру "Зоряний" на Печерську, яка належала "сім'ї Януковича" і виконувала функцію штаба "Партії регіонів".

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook депутат Київради від фракції ВО "Батьківщина", член постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування Тетяна Меліхова.

"Зоряний" буде повернутий киянам. 87 голосів за повернення в комунальну власність кінотеатру "Зоряний". Серед них і мій голос", - наголосив вона.

Також Меліхова висловила надію, що рішенням Київради "Зоряному" буде повернута функція культурно-просвітницького центру.

"Одним із найбільш критичних порушень закону у діяльності Київради від 2006 року був продаж кінотеатру "Зоряний" та його подальша передача під штаб Партії регіонів. Цим рішенням Печерськ було позбавлено улюбленого киянами кінотеатру (практично, єдиного в цьому районі). Це своєю чергою спричинило занепад значення цього місця (Печерська площа) як публічного простору", - додала депутат.

«Зоряний» буде повернутий киянам 87 голосів за повернення в комунальну власність кінотеатру «ЗОРЯНИЙ». Серед них і мій...

Опубликовано Меліховой Тетяна Іванівной 17 мая 2018 г.

Як відомо, комплекс кінотеатру придбали наближені до екс-президента Віктора Януковича особи ще 2003 року. Відповідне рішення ухвалила Київрада. Відтоді до 2014 року у ньому розташовувався штаб "Партії регіонів". Певний час будівля належала компанії, якою фактично керував син втікача Олександр Янукович. 

Раніше мер Києва Віталій Кличко запевнив, що кінотеатр повернуть місту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація