"Київміськбуд" узявся за ще шість житлових комплексів "Укрбуду"

"Київміськбуд" узявся за ще шість житлових комплексів "Укрбуду"

Фото: pixabay.com

Йдеться про ЖК "Кирилівський гай", "Гвардійський", Freedом, Lake house, Twin house та Urban park.

Холдингова компанія "Київміськбуд" узялася добудовувати ще шість об'єктів "Укрбуду".

Про це повідомив голова правління - президент компанії Ігор Кушнір на своїй сторінці у Facebook.

"Це ЖК "Кирилівський гай", "Гвардійський", Freedом, Lake house, Twin house, Urban park", - написав він.

За словами Кушніра, цей процес має непросту передісторію.

"Спочатку, коли ми погоджувалися добудовувати, було розуміння що і як робити. Але я не думав, що ми зіткнемося з такою великою кількістю перешкод: починаючи від замовників будівництва і закінчуючи причетними державними структурами. Через це час прийняття дещо затягнулося. Наразі за більшою частиною комплексів, які приймає КГС, документи на фінальних стадіях", - розповів він.

Також керівник "Київміськбуду" зазначив, що нині очікує на позитивне рішення від Київради з питання скасування пайових внесків, що істотно знизить фінансове навантаження.

Окремо він наголосив, що компанії вдалося налагодити співпрацю з Міністерством оборони, на землях якого повинні будуватися 3 великих комплекси.

"Зараз працюємо з Міністерством щодо підписання договорів. Є повне взаєморозуміння і конструктивна робота. Уже підписано основний договір щодо ЖК Urban Park, узгоджені з Міністерством умови угоди щодо ЖК "Оберіг-2". До остаточного передання об'єктів необхідно виконання кількох технічних моментів, думаю, це не займе багато часу. З ЖК "Art house" ситуація складна", - додав Кушнір.

Киевгорстрой принял еще 6 объектов Укрбуда Это ЖК «Кирилловский гай», «Гвардейский», «Freedом», «Lake house», «Twin...

Опубликовано Игорем Кушниром Среда, 22 июля 2020 г.

Нагадаємо, на початку жовтня 2019 року підозрюваному у заволодінні чужим майном екснардепу та колишньому керівнику держкорпорації "Укрбуд" Максиму Микитасю вручили клопотання про застосування запобіжного заходу.

Схема, до якої політика вважають причетним, "наварила" понад 80 млн грн.

"Київміськбуд" узявся виправити помилки "Укрбуду", через фінансові проблеми якого роботи заморозили щонайменше від літа минулого року. Це понад 13 тисяч інвесторів і близько 40 тисяч людей, які чекають на заселення. "Київміськбуд" обіцяє усе добудувати.

Повʼязані теми:

Наступна публікація