"Київенерго" виплатить компенсацію постраждалим від "вибуху" труби в столиці

"Київенерго" виплатить компенсацію постраждалим від "вибуху" труби в столиці

Фото: УНІАН

"Київенерго" вже відзвітувало, що воно є винною стороною в інциденті. 

Столична енергопостачальна компанія "Київенерго" визнала за собою провину за прорив теплотраси, який стався 30 травня в Голосіївському районі Києва і призвів до псування припаркованих автомобілів і сусідніх будинків.

Таким чином "Київенерго" взяло на себе зобов'язання виплатити компенсацію власникам пошкодженого майна, передає УНІАН.

Про це на брифінгу, присвяченому питанням щодо наслідків прориву теплотраси і відключення гарячого водопостачання в деяких районах столиці, заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"Київенерго" вже відзвітувало, що вони є винною стороною у цьому процесі і відшкодують ті витрати, що непередбачено лягли на плечі людей, які проживають у будинках або паркували свій транспорт", - прокоментував він.

Окрім того, Пантелеєв додав, що мер Києва Віталій Кличко доручив "Київенерго" дотримуватися усіх вимог безпеки і не допускати псування майна під час проведення гідравлічних випробувань у тепломережах столиці.

Внаслідок потужного вибуху підземної труби у Києві ушкоджені машини та будівлі

Внаслідок потужного вибуху підземної труби у Києві ушкоджені машини та будівлі

"Одразу після аварії до пізнього вечора працювали представники страхових організацій... Все, що оцінять, все, що необхідно за законом компенсувати, "Київенерго" компенсує", - зазначив заступник голови КМДА, додавши, що оцінка завданих збитків та сума компенсацій для постраждалих мешканців ще не визначені.

Як повідомлялося раніше, вдень 29 травня в Києві вибухнула труба, з-під асфальту вирвався струмінь води заввишки в 6 поверхів. Момент аварії зафільмували камери спостереження. Внаслідок НП вибиті вікна в прилеглих будинках, уламками асфальту пошкоджено п'ять автомобілів, залито водою житлові та офісні приміщення. У "Київенерго", де проводили випробування своїх мереж, уже повідомили, що збитки компенсуватимуть у встановленому законом порядку. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація