"Київенерго" пообіцяла компенсації за пошкоджені автівки через прорив труби у столиці

"Київенерго" пообіцяла компенсації за пошкоджені автівки через прорив труби у столиці

Фото: Цензор.нет

Запевняють, що закликали не використовувати ділянку, на якій проводили випробування мережі.

Гейзер у центрі столиці. Щонайменше сім автомобілів залило водою і засипало камінням на вулиці Солом’янській у Києві, йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

Побиті вікна, облізла фарба. Мокрі салони. Збитки на десятки тисяч гривень. Прорвало трубу опалення. Поки водії міркують, як вибити з «Київенерго» компенсацію, в компанії кажуть, що попереджали про випробування тепломереж. Не треба було залишати там автівки.

Водограй заввишки десять метрів побачили усі, хто їхав вулицею Солом’янською о 10.40.

«Хонда» стояла в самому епіцентрі. Бруківка з-під її коліс розліталася на двадцять метрів, тому вікна розбиті. Та господар боїться іншого – гідроудару двигуна.

«Фонтан частково бив в днище моєї машини. Відповідно удар і його наслідки може оцінити тільки СТО. Природно, потрібен евакуатор», - каже власник авто.

У сусіднього «Хюндая» пошкоджень менше – пошкоджена фарба. Та це тільки ззовні. А всередині – повно води.

Поліція оформила вже шість протоколів. Підходить і сьомий водій. На місці представник Солом’янської райадміністрації. Та він не відповідає за трубу. Анатолій Ткач – рятувальник. Каже, що прорвало тепломагістраль діаметром 400 міліметрів. Причому мешканців про небезпеку начебто попереджали.

«Гідравлічні випробування теплових мереж. Випробування, коли проводяться, проводяться попередження. Власників, території. Як на мою думку, попереджувалася і ця стояночка», - каже рятувальник.

Жодних оголошень не бачили. Усних застережень не чули, кажуть автовласники. У більшості потерпілих є автостраховка. Та вони все одно домовляються між собою. Можливо, судитимуться з «Київенерго», чию трубу прорвало.

Компанія "Київенерго" визнала пошкодження трьох автомобілів. І пообіцяла збитки компенсувати: "у встановленому законодавством порядку". А позашляховик чекає на кран. Бо опинився над самою ямою, яка будь-якої миті може обвалитися.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Скандал навколо Труби
Наступна публікація