Київ застряг у 10-бальних заторах. На черзі - дороги до морів

Київ застряг у 10-бальних заторах. На черзі - дороги до морів

Фото: УНІАН

В Україні буде три вихідних поспіль.

Столиця переживає вже традиційне п'ятничне "звільнення міста" - жителі Києва на автомобілях виїжджають за межі міста. Цього разу вихідних буде аж три поспіль, тому й охочих відпочити від метушні та спеки в мегаполісі більше.

Нині рух на столичних дорогах майже зупинився. Про це свідчать дані Google Maps. Зокрема, "стоїть" майже вся центральна частина міста - в районах станцій метро "Університет", "Хрещатик", "Золоті Ворота", "Площа Льва Толстого", "Олімпійська",  "Поштова площа", "Контрактова площа", "Тараса Шевченка", а також - "Видубичі", "Дружби народів". Величезні затори - на мостах через Дніпро, усіх головних магістралях на виїздах із міста - проспекті Перемоги, Повітрофлотському проспекті, вулицях Вадима Гетьмана, Дегтярівській, Миколи Василенка, Академіка Туполєва, Набережному шосе, Великій Кільцевій.

Затори є також на лівому березі столиці - біля станцій метро "Лівобережна" (чернігівський напрямок), "Осокорки" і "Славутич" (бориспільсько-харківський напрямок).

Увечері на дорогах Києва вже сталося кілька десятків ДТП.

Затори в Києві ввечері 14 червня / Фото: Google Maps

Експерти попереджають, що традиційно будуть затори й перезавантаження транспортом на дорогах, що ведуть до морів. Зокрема, Одеська траса.

Наступні пробки в столиці очікуються увечері понеділка, 17 червня, коли кияни повертатимуться додому.

Фото: ТСН.ua

Пішки швидше: чому Київ регулярно стоїть у суцільному заторі

Пішки швидше: чому Київ регулярно стоїть у суцільному заторі

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація