Київ втрачає архітектурний шарм через "епідемію" прибудов

Дата публікації
Перегляди
1352
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київ втрачає архітектурний шарм через "епідемію" прибудов

Фото: ТСН

Жителі столиці самовільно і неконтрольовано проводять будівництво, яке згодом примудряються легалізовувати.

Київ стрімко обростає прибудовами на перших поверхах і безладно обладнаними балконами на інших. Вигляд багатьох із них свідчить про відсутність архітектурних смаків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Що ближче до центру, то зухвалішими можуть бути самовільні конструкції – про декотрі в кілька поверхів розповідають, що ті всередині мають навіть персональний ліфт. Кияни облаштовують церкви на дахах багатоповерхівок, роблять літаки та кораблі з балконів, будинки на курячих ніжках і навіть казкові  палаци.

У Києві стрімко збільшується кількість незаконних прибудов на будинках

У Києві стрімко збільшується кількість незаконних прибудов на будинках

Один із власників квартир на першому і другому поверсі пояснює, що прибудував ще 50 квадратних метрів для того, щоб урятувати будинок. "Спочатку зробили фундамент – висушували той фундамент, у нас тут все тече. Ми тут із документами – найняли фірму, все це узаконили", - каже киянин. Інтернет дійсно рясніє пропозиціями по легалізації прибудов – за це просять солідні суми. Посередники не приховують, що левова частина грошей іде на хабарі тим, хто мав би побачити і покарати власника за самовільне захоплення землі.

Як наслідок, Київ стрімко втрачає свій архітектурний шарм через  тисячі надбудов і прибудов, з яких зносять лише одиниці. Чи варто розраховувати на очищення міста від таких "шедеврів", столичні архітектурні установи мовчать і лише кивають одна на одну.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1352
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація