Київ виділить із бюджету 100 млн грн грошової допомоги постраждалій Херсонщині – Кличко

Київ виділить із бюджету 100 млн грн грошової допомоги постраждалій Херсонщині – Кличко

Фото: Associated Press

Столиця направить до постраждалого регіону дві партії допомоги.

Віталій Кличко ініціював виділення 100 мільйонів гривень із бюджету Києва як допомогу Херсонській області, яка внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС зазнала величезної техногенної катастрофи. Також столиця продовжує відправляти гуманітарну допомогу постраждалим регіонам.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі.

"Сьогодні відправляємо ще допомогу в Херсон та райони Дніпропетровщини, які потерпають після підтоплення, спричиненого підривом російськими окупантами дамби Каховської ГЕС. Київ відправить вантаж із тим необхідним із переліку, з яким до нас звернулися з підтоплених регіонів. На наступну сесію Київради я подам проєкт рішення про виділення столицею Херсонщині фінансової допомоги в розмірі 100 мільйонів гривень", – повідомив Віталій Кличко.

Він уточнив, що у другій партії допомоги – великі ємності для питної води, які встановлюються на вантажівки, фільтри для води та продуктові набори.

В першій партії гумдопомоги, яка вирушила до Херсона 8 червня, були мотопомпи, станції біологічного очищення води, надувні човни та теплові гармати. А також літні спальники, термоси, набори посуду та 2,2 тонни продуктів харчування.

Також раніше Віталій Кличко повідомляв, що Київ забезпечить оздоровлення 100 дітей із Херсона в Карпатах, зокрема у Трускавці. Влада Херсона вже формує групи дітей, щоб відправити до місць оздоровлення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація