Київ у "помаранчевій" зоні карантину: стало відомо, як будуть працювати школи

Київ у "помаранчевій" зоні карантину: стало відомо, як будуть працювати школи

Фото: УНІАН

Наразі на карантин з 428 шкіл закрито всього дві.

Від понеділка, 14 вересня, школи Києва в умовах "помаранчевого" рівня епідеміологічної небезпеки будуть працювати в очному та змішаному форматах.

Про це у суботу, 12 вересня, повідомив в.о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, передає пресслужба КМДА.

За його словами, на сьогодні небезпеки немає, рівень захворюваності вчителів та школярів низькій. На карантин з 428 шкіл закрито всього дві.

"У той же час, ми маємо бути готовими до будь-якого сценарію розвитку епідемії. Керівники всіх шкіл мають чіткі інструкції дій у разі спалаху хвороби, та залежно від розміру школи і кількості учнів готові запроваджувати різні можливі сценарії організації навчання. 14 вересня школи працюють за тим самим сценарієм, як і на минулому тижні, а в разі будь-яких змін – усі батьки отримають повідомлення від класних керівників своїх дітей. Ми вводимо цю систему, щоб батьки не плутались у повідомленнях посадовців різного рівня, а чітко розуміли графік своєї дитини", – розповів Мондриївський.

В столиці вже є ефективний досвід роботи дитячих садків під час карантину, і школи також мають пройти цей шлях, зазначив в. о. першого заступника голови КМДА.

Він запевнив, що заклади освіти забезпечені всім необхідним для дезінфекції та безпеки дітей і вчителів. Дезінфектори та маски для вчителів закуплено в достатній кількості, всі працівники освіти щодня проходять температурний скринінг, за станом здоров’я дітей стежать викладачі та медсестри.

Як зазначається, департамент освіти і науки щодня моніторить ситуацію в столичних закладах освіти. Станом на минулий тиждень, майже із 350 тисяч працівників освіти та школярів на COVID-19 захворіли 276 осіб.

Нагадаємо, що 10 вересня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Від понеділка, 14 вересня, почне діяти нове епідемічне зонування. Воно встановлюється на 14 днів.

"Ситуація складна, але контрольована" – Кличко прокоментував посилення карантину у Києві

"Ситуація складна, але контрольована" – Кличко прокоментував посилення карантину у Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація