Київ скутий кригою другий день: як комунальники дають раду негоді

Київ скутий кригою другий день: як комунальники дають раду негоді

Фото: УНІАН

Поки одні намагаються з'їхати з місця - інші - зійти.

Через учорашній дощ, який за мінусової температури одразу перетворювався в лід, Київ скутий кригою уже другий день. Увечері люди витрачали по кілька годин, щоби дістатися домівок через затори. Вранці тротуари були ніби ковзанки.

Про те, як це було і чи дали раду негоді комунальники сьогодні - 11 грудня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поки одні намагаються з'їхати з місця - інші - зійти.

Андріївський узвіз після дощу у мороз, як і усі інші вулиці міста, перетворився на ковзанку. Деякі, щоби пройти - купують сіль і сиплють її під ноги. 

Масштабні затори і понад півтисячі аварій - здебільшого дрібних -  це лише за учорашній день.

Уночі до роботи стали сотні комунальників і на ранок - дороги міста, рясно посипані реагентами, вже не такі слизькі. Заторів - майже немає, ймовірно чимало водіїв таки лишили автомобілі вдома. А от пішоходи іноді вимушені йти проїзною частиною, бо тротуари - і сьогодні залишаються ковзанкою.

Чи не найгірша ситуація - біля будинків та офісів. Деякі кияни сприйняли негоду як можливість розважитися: найпопулярнішим стало катання на ковзанах.

Нелегко cьогодні було  і власникам собак, які вийшли із ними на прогулянку - чотирилапі часом просто відмовляються ступити на кригу.

В "Київавтодорі" розповідають: учорашня погода - дощ із морозом - була аномальною, але до неї були готові, кажуть обробили і дороги, і тротуари.

Ожеледиця в Києві: чи дали раду негоді комунальники

Ожеледиця в Києві: чи дали раду негоді комунальники

"Зараз ми значно посилились, враховуючи, що погодні умови будуть погіршуватись. Ми всі зусилля спрямували, щоб забезпечити належний стан тротуарів", - зазначили там.

Юрист розповідає, якщо  через неприсипані реагентами шляхи автомобіль потрапляє у аварію, або людина травмується - збитки можна відшкодувати. Але треба наполягати, щоби поліцейські зафіксували стан дороги. Каже, такі справи були і люди отримували компенсацію. Але зазвичай у суд йдуть власники автомобілів , у яких збитків на чималу суму.

Тим часом через ожеледицю кількість потерпілих невпинно зростає. У столиці травмовані люди чекають годинами, аби потрапити до лікарів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація