Київ розпочав ремонт Кільцевої дороги: фото

Перший етап робіт виконують на ділянці від вул. Луценка до Одеської площі.

У Києві стартував  капітальний ремонт Кільцевої дороги (автошлях Т-1027) на ділянці від вулиці Ватутіна до Одеської площі. Перший етап робіт виконують  на ділянці від вул. Луценка до Одеської площі.

Про це повідомляє "Київавтодор".

Загальна протяжність ділянки ремонту складає 2,93 км. Розпочався капітальний ремонт з основи – прокладання дощової каналізації. Це 4775 м. п. нових інженерних мереж, адже на сьогодні дощова каналізація на ділянці від вул. Ватутіна до Одеської площі повністю відсутня.

У рамках капітального ремонту буде влаштована нова основа дорожнього одягу та тришарове асфальтобетонне покриття площею 145185 кв. м. Також відремонтують тротуари і облаштують велодоріжку. Крім того, капітальний ремонт включає оновлення трьох світлофорних об’єктів, встановлення бар’єрної огорожі та восьми павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту.

Освітлюватимуть вулицю енергоощадні LED-ліхтарі, які встановлять на 260 нових опорах. Крім того, для комфорту місцевих мешканців уздовж магістралі встановлять шумозахисні екрани довжиною 1283 м. п. та озеленять прилеглу територію.

Варто зазначити, що ще донедавна ця й інші ділянки Київського напівкільця перебували на балансі Київської області. За технічним станом ця ділянка  Кільцевої дороги була однією з найгірших. Про це говорять численні скарги киян, які надходили до Контактного центру міста Києва 15-51. Передали цю ділянку Кільцевої дороги місту лише торік. І столиця одразу взялась за її капітальне оновлення.

Крім того, на значній частині Київського напівкільця, яка раніше була на балансі міста, виконано масштабні капітальні ремонти, зокрема, відремонтовано просп. Академіка Палладіна, вул. Заболотного, Кільцеву дорогу від просп. Перемоги до вул. Микільської.

Нагадаємо, у столиці капітальні ремонти доріг тривають від Троєщини до Святошина

Повʼязані теми:

Наступна публікація