Київ розгортає додаткові ліжка для хворих з коронавірусом - Кличко

Київ розгортає додаткові ліжка для хворих з коронавірусом - Кличко

Фото: unsplash.com

Мер Києва зауважив, що сьогодні приймають пацієнтів із коронавірусом у 30 медзакладах столиці.

Київ розгортає додаткові ліжка для хворих на коронавірус.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу 31 березня.

"Ми сьогодні робимо все можливе, щоб не допустити колапсу медичної системи. Тому постійно збільшуємо кількість ліжок для пацієнтів хворих на коронавірус. На сьогодні в Києві 6169 ліжок для лікування хворих на COVID-19. Цього тижня столиця розпочала розгортати ще 236 ліжок. Загалом із початку нової хвилі захворювання ми підготували майже 1100 ліжок", – сказав Кличко.

Мер Києва зауважив, що сьогодні приймають пацієнтів із коронавірусом у 30 медзакладах столиці. Зокрема, днями хворих нарешті розпочали приймати і в трьох лікарнях "Укрзалізниці". Щоправда, не в тій кількості, в якій обіцяли. Ці лікарні МОЗ визначив для приймання хворих на коронавірус киян ще в жовтні минулого року.

"Що ж до інших медзакладів – відомчих лікарень МОЗ та Національної академії медичних наук, де є і ліжка, і медперсонал, – то, незважаючи на наші неодноразові звернення, там досі не приймають хворих на COVID-19 киян", – наголосив Кличко.

Мер Києва нагадав, що місто додатково виділило з резервного фонду столиці понад 23,5 мільйона гривень на закупівлю гостро необхідного обладнання для київських лікарень. Зокрема, на закупівлю концентраторів кисню, моніторів пацієнта та апаратів штучної вентиляції легень.

Нагадаємо, у Києві майже 3 тисячі пацієнтів з коронавірусом - у важкому стані. Загалом у стаціонарах перебувають 4 464 хворих на COVID-19, з них - 34 дитини. Заповненість лікарень у столиці - 80%. 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація