Київ отримав понад 42 тисячі доз вакцини проти коронавірусу і готовий до імунізації

Київ отримав понад 42 тисячі доз вакцини проти коронавірусу і готовий до імунізації

Фото: Associated Press

Першими вакцинуватимуться медики.

Київ отримав 42 600 доз вакцини від коронавірусу, а медичні заклади столиці вже готові до старту кампанії з вакцинації проти COVID-19. Зокрема, і вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield), що надало Міністерство охорони здоров'я. Про це повідомила пресслужба КМДА.

У столиці сформовано 15 мобільних бригад з імунізації. Медики мобільних бригад пройшли та продовжуватимуть проходити відповідне навчання на національному рівні з імунізації від COVID-19 вакцинами від Pfizer/BioNTech та AstraZeneca.

Як зазначили в держадміністрації, сьогодні підготовлено 120 тимчасових пунктів вакцинації в закладах охорони здоров’я та інтернатах, а також 120 додаткових стаціонарних пунктів вакцинації від COVID-19 на базі ЦПМСД міста.

Першими, за програмою МОЗ, вакцинуватимуться медики. Адже саме вони перебувають на передовій у протистоянні пандемії і рятують життя та здоров'я людей.

"Уже верифіковані списки медичних працівників, які отримають щеплення в першу чергу. Це члени мобільних бригад, медики, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19, співробітники лабораторій, де проводиться аналіз на виявлення вірусу, працівники екстреної медичної допомоги та медики інших закладів охорони здоров’я", - повідомили в КМДА.

Також зазначено, що зараз іде активна підготовка до вакцинації літніх людей (85+). Лікарі співпрацюють зі своїми пацієнтами цих вікових груп та складають списки охочих щепитися.

Київрада проголосувала за виділення коштів на закупівлю вакцини для киян, тож міська влада веде переговори про закупівлю.

До слова, вакцинація є добровільною та безоплатною.

Нагадаємо, Україна починає вакцинацію проти коронавірусу, а препарати вже відправляють у різні області.

Новини України: куди везуть вакцину від коронавірусу та кого щеплять вже сьогодні

Новини України: куди везуть вакцину від коронавірусу та кого щеплять вже сьогодні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація