Київ отримав бюджет-2018: рекордний розмір та пріоритети соціалки і доріг

Київ отримав бюджет-2018: рекордний розмір та пріоритети соціалки і доріг

Фото: УНІАН

Кличко обіцяє за кілька років вирішити проблему якості автошляхів.

Розмір столичної скарбниці склав небачені досі 49 мільярдів гривень. Це одразу на 11 мільярдів більше, ніж було цьогоріч, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Найбільше бюджетного пирога дісталося освітянам, медикам, соціальному захисту і транспорту. "Все більше коштів іде на ремонт доріг. Торік це було 200 км, цього року 300, якщо не знизимо динаміку, то за 2-3 роки дороги будуть", - наголосив керівник КМДА Віталій Кличко. Один з найбільших транспортних проектів стартує вже наступного року – півтора мільярда гривень зариють у метро на Виноградар, ще мільярд піде на Подільсько-Воскресенський довгобуд. "Втомлений" міст на Шулявці стане дорожчим на 10 млн.

Столиця отримала рекордні 49 мільярдів гривень бюджету на наступний рік

Столиця отримала рекордні 49 мільярдів гривень бюджету на наступний рік

У сесійній залі переймалися тим, що мало грошей виділили на крематорій – 100 тисяч вистачить лише на проект. Натомість 400 тисяч запланували на пам’ятник закоханим біля Шевченківського РАГСу і 50 млн на новий прапор. Щодо останнього виникла ідея попросити гроші у киян. "У цих умовах патріотичний порив встановити флагшток повинен робитися за рахунок киян добровільно. Віддам пенсію, у мене висока – 10 тисяч гривень", - пообіцяв депутат Володимир Яловий.

Національний символ заввишки 75 метрів планують встановити на території музею Другої світової війни. Його обладнають електродвигуном для згортання прапора і зроблять освітлення. Новий бюджет отримав рекордних 95 депутатських голосів. Опозиція жаліється, що мало грошей виділяють на житлово-комунальні потреби, а інфляція з’їдатиме всі підвищення виплат.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація