Київ хоче напряму закупати вакцини від коронавірусу: Київрада готує звернення до Кабміну та Ради

Київ хоче напряму закупати вакцини від коронавірусу: Київрада готує звернення до Кабміну та Ради

Фото: Associated Press

На 3 мільйони населення Києва МОЗ виділив лише 42 600 доз вакцин.

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати планують звернутися до Кабінету міністрів України та Верховної Ради щодо дозволу прямої закупівлі вакцин від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Таку ініціативу було підтримано 6 квітня під час позачергового засідання Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Київської міської ради.

За словами депутатки Київміськради, голови Постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марини Порошенко, сьогодні, в умовах пандемії коронавірусної хвороби, вакцинація – це один із найбільш ефективних засобів захисту.

"Наразі катастрофічна ситуація, оскільки мешканці столиці стали фактично заручниками бездіяльності центральної влади, коли на три мільйони населення Києва Міністерство охорони здоров'я виділило тільки 42 600 доз вакцин. Цього вистачить тільки на 21 300 киян, щоб провакцинуватися двічі. Саме тому є нагальна потреба звернутися до центральних органів влади щодо прямої закупівлі столицею необхідної кількості доз вакцини від COVID-19", – підкреслила Марина Порошенко.

Також Порошенко додала, що столиця готова до закупівлі нових вакцин.

"Ще на початку року ми внесли зміни до програми "Здоров'я киян" і виділили 140 млн грн на закупівлю вакцини від коронавірусу", – наголосила Марина Порошенко. За це рішення тоді проголосувало 89 депутатів Київської міської ради, і відповідно до нього заплановано провести закупівлю напряму від виробника.

Нагадаємо, станом на 7 квітня 2021 року в Україні від коронавірусу вже щеплено 320 265 осіб. 

Новини України: перша партія вакцин компанії "Pfizer" має надійти у країну в найближчі місяці

Новини України: перша партія вакцин компанії "Pfizer" має надійти у країну в найближчі місяці

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація