Здорожчання проїзду: в київському метро - черги на поповнення карток за старим тарифом

Здорожчання проїзду: в київському метро - черги на поповнення карток за старим тарифом

Станція метро "Голосіївська". Фото Олени Бережнюк

Тепер разова поїздка коштуватиме 8 гривень.

Із 14 липня 2018 року буде встановлено нові тарифи на перевезення пасажирів у київському пасажирському транспорті: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці. 

Жителі міста вирішили зекономити та поповнити свої картки поїздками за старими цінами (5 грн): у підземці утворилися чималі черги до кас.

В метро з самого ранку ажіотаж. Всі купують проїздні і поповнюють картки до завтрашнього подорожчання) На кожній станції...

Posted by Лена Бережнюк on Friday, July 13, 2018

Люди скуповують проїзні на низці станцій метро.

Пользование сегодня метрополитеном чревато для здоровья: метровые очереди, автоматы выключены, одно окошко выдаёт жетоны, из которого периодически издаются крики на покупателей. Welcome to USSR!!’

Posted by Инна Петрух on Friday, July 13, 2018

Якими будуть нові тарифи:

Відзавтра пасажири, які регулярно їздять громадським транспортом і користуються системою поповнення безконтактних карток, матимуть можливість сплачувати за 1 поїздку в метрополітені від 6,50 грн (у разі одноразового придбання 50 поїздок). Разовий квиток коштуватиме 8,00 грн. Термін дії безконтактної картки збільшується із 6 до 12 місяців та обчислюватиметься не з дати останнього поповнення, а з дати останнього використання.

Кількість поїздок, одноразово придбаних на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 50 одиниць, а загальна кількість таких поїздок не може перевищувати 100 одиниць. Заставна вартість пластикової безконтактної карти встановлена у розмірі 15 грн. Вартість невикористаних поїздок, що залишилися на пластиковій безконтактній картці, термін якої закінчився, не повертається.

Пасажири, які користуються місячними проїзними квитками сплачуватимуть за 1 поїздку від 6,14 грн (у місячному проїзному квитку на 4 види транспорту) до 6,50 грн (у місячному проїзному квитку на 1 вид наземного транспорту). У місячних проїзних квитках на наземні види транспорту та міську електричку кількість поїздок залишатиметься необмеженою.

Вартість проїзного квитка на один календарний місяць у наземному транспорті (без обмеження кількості поїздок) коштуватиме 390 грн, а у метрополітені – 610 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) – 570 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) – 670 грн.

Окрім того, у КП "Київський метрополітен" запроваджуються нові проїзні квитки, що використовуватимуться з моменту активації: 10 поїздок на 5 календарних днів (за 75 грн), 14 поїздок на 7 днів (за 104 грн) та 30 поїздок на 15 календарних днів (за 210 грн). Такі види проїзних будуть зручними для туристів та гостей міста, зазначають у КМДА.

Збережено пільги на проїзд громадським транспортом для пенсіонерів, ветеранів АТО, чорнобильців та інших пільгових категорій населення.

Що робити зі старими квитками та придбаними поїздками на метро

Раніше придбані проїзні квитки залишаються дійсними на поточний місяць. Також пасажири можуть здійснювати проїзд у метрополітені за раніше придбаними пластиковими безконтактними картками.

До кінця липня 2018 року пасажирам надається право здійснювати проїзд у міському пасажирському транспорті за раніше придбаними за попередньою вартістю жетонами та разовими квитками старого зразка без доплати. До кінця липня 2018 року пасажири мають можливість обміну жетонів старого зразка в касах станцій метрополітену (один жетон старого зразка на один жетон нового зразка), придбаних до моменту зміни тарифів, на нові без доплати до дійсного тарифу. Обмін жетонів старого зразка (два і більше жетони старого зразка на два і більше жетони нового зразка), придбаних до моменту зміни тарифів, на нові без доплати до дійсного тарифу, буде здійснюватись на станціях "Майдан Незалежності", "Дорогожичі", "Політехнічний інститут", "Дарниця" (вестибюль № 2).

Друзі! *** Детально про перехідний період на новий тариф. Прогляньте уважно, будь ласка. 1. Записані поїздки на...

Posted by КП "Київський метрополітен" on Thursday, July 12, 2018

Протягом серпня 2018 року пасажирам надається право обміняти раніше придбані жетони та разові квитки старого зразка на нові пропорційно встановленому розміру тарифу або з відповідною доплатою. Обмін жетонів старого зразка на проїзд у метрополітені здійснюється протягом серпня 2018 року на станціях метрополітену "Майдан Незалежності", "Дорогожичі", "Політехнічний інститут", "Дарниця" (вестибюль № 2).

Починаючи з 1 вересня 2018 року раніше придбані жетони та разові квитки старого зразка обміну не підлягають і кошти за них не повертаються.

У зв'язку з підвищенням цін на проїзд кияни масово поповнюють свої безконтактні картки

У зв'язку з підвищенням цін на проїзд кияни масово поповнюють свої безконтактні картки

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація