Київ – чи не найбільш "недомобілізоване" місто країни – екскомандир "Айдару"

Київ – чи не найбільш "недомобілізоване" місто країни – екскомандир "Айдару"

Євген Дикий / Фото: ТСН.ua

За словами Дикого, столиця має припинити бути "оазою" для ухилянтів.

У Києві мобілізація проводиться не так інтенсивно, як в інших містах України. Столиця має припинити бути умовною "оазою", в іншому разі війна "покотиться" в інший бік.

Таку думку екскомандир роти батальйону "Айдар", військовий аналітик Євген Дикий висловив у ефірі каналу "Новини Live".

"Мені видається, що Київ – чи не найбільш недомобілізоване місто країни. І мені здається, що тут дуже якраз влада побоюється сильної мобілізації в Києві. Бо, бачте, мобілізація – це завжди непопулярна річ. Ну вибачте мені, але війна – це непопулярна річ. Так, жорсткі заходи завжди знищують рейтинги, але якщо сюди прийдуть орки, то поняття рейтингів втратить будь-який сенс", – зазначив Дикий.

Він наголосив на необхідності робити непопулярні речі, "і Київ у цьому сенсі має перестати бути такою собі умовно оазою".

"Я просто ходжу по вулицях Києва і бачу цю недомобілізацію у вигляді величезної кількості молодих чоловіків явно призовного віку в хорошій спортивній формі. Деякі з "качалок" ідуть. Вибачте, але тим часом 50-річні мужики з дуже поганим здоров’ям рештки свого здоров’я добивають десь там в окопах", – звернув увагу екскомандир "Айдару".

Він переконаний, що "якщо ми це не переломимо, то війна покотиться в інший бік".

До слова, мер Києва Віталій Кличко анонсував, що жителі столиці, які будуть мобілізовані від 1 грудня, отримають заохочення у розмірі 30 тис. грн. Гроші на це має виділити Київрада.

Читайте провідні новини дня:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація